مشاوره رایگان
دریافت لینک های دانلود دریافت پستی درب منزل مبلغ کل: تومان
جهت دریافت کد تخفیف به کانال تلگرام مراجعه و یا با پشتیبان آنلاین هماهنگ نمایید

آموزش پاورپوینت 2019

( فیلم آموزشی ) ،توسط مهندس مهران رحمانی

به کلیک سایت خوش اومدی ، اینجا میتونی هر فیلم آموزشی که مد نظر داری رو پیدا کنی.
آموزش های کلیک سایت کاملا از صفر تا صد طراحی شده و تمامی آموزش ها به زبان فارسی و مناسب جهت ورود به بازار کار تولید شده.
پس از دیدن آموزش ها ، بدون تردید شما آماده ورود به بازار کار و کسب درآمد خواهید شد.
برای شروع ، ابتدا فیلم معرفی دوره رو مشاهده نمایید. سپس میتوانید در ادامه همین صفحه ، سایر قسمت های این مجموعه را دانلود نمایید.
برای مشاهده فیلم با سرعت بالا ، از آی پی ایران استفاده نمایید.

معرفی سرفصل های این دوره:

آموزش جامع نرم افزار پاورپوینت 2019

 

در این دوره آموزشی تمام مطالبی که شما برای ساخت و ارائه دادن پروژه های پاورپوینتی به صورت حرفه ای نیاز دارید ارائه شده است!!!

 

 چرا نیاز به یادگیری پاورپوینت داریم؟

با استفاده از این نرم افزار میتوانیم ایده های خود را به بهترین شکل برای دیگران توضیح دهیم یا اینکه در کلاس های درسی و دانشگاهی، یا جلسات مهم به جای نوشتن روی تخته و فقط صحبت کردن از اسلاید های پاورپوینت استفاده کنیم تا هم در وقت صرفه جویی شود و هم بتوانیم مطالب بیشتری را تحت پوشش قرار بدهیم. با استفاده از این نرم افزار میتوانیم متن، شکل، ویدیو، تصاویر و... را با هم ترکیب کرده و به بهترین شکل ممکن پیام و ایده های خود را به دیگران منتقل کنیم.

در این دوره تمامی مطالب در شانزده فصل مجزا و در قسمت های مختلف ارائه شده است و از سطح مبتدی تا پیشرفته را پوشش میدهد.

 

در فصل اول:

با موضوع مفاهیم پایه، آشنایی با صفحه اول برنامه و نمای پشت صحنه، ساخت ارائه در نمای پشت صحنه، ذخیره کردن ارائه، کار با نمای Normal، کار با اسلاید ها، کار با گروه ها، گالری ها و فرمان های نوار اصلی پاورپوینت، استفاده از نوار دسترسی سریع(Quick Access Toolbar)، چینش پنجره های متفاوت و در کل بیشتر آشنایی با نمای کلی و ظاهری نرم افزار آموزش داده شده است.

 

در فصل دوم:

با موضوع ساخت یک ارائه، آشنایی با ساختار اسلاید ها، آشنایی با لایه ها و کادر های نگهدارنده، افزودن اسلاید، تغییر لایه اسلاید، تکثیر اسلاید، افزودن اسلاید از فایل پاورپوینتی دیگر و حذف اسلاید در نمای Normal و Slide Sorter آموزش داده شده است.

 

در فصل سوم:

با موضوع استفاده از تم ها و الگوها، شناخت و تشریح تم ها، اعمال یک تم به یک یا گروهی از اسلاید ها، اعمال یک تم به تمامی اسلایدها،اعمال یک تم جدید روی یک بخش، تغییر رنگ تم ها، تغییر پس زمینه،اعمال پس زمینه ی تصویری یا بافت، ذخیره کردن تم برای استفاده مجدد از آن، پیش فرض قرار دادن یک تم برای ارائه های جدید و ذخیره کردن قالب ها(Templates) آموزش داده شده است.

 

در فصل چهارم:

با موضوع نوشتن و تغییر فرمت متن ها، نوشتن و ویرایش متن ها در اسلاید، تغییر رنگ و سبک متن، تغییر فرمت و اندازه فونت متن، Copy، Cut و Paste کردن متن، تغییر فرمت لیست های بولت گذاری شده و استفاده از قابلیت غلط گیری برای متن های اشتباه نوشته شده آموزش داده شده است.

 

در فصل پنجم:

با موضوع افزودن جداول و نمودار ها، وارد کردن،  ویرایش کردن و تغییر فرمت جدول ها، وارد کردن و تغییر فرمت نمودار ها، ویرایش داده های نمودار، وارد کردن ترسیمه های هوشمند(SmartArt)، ویرایش ترسیمه های هوشمند و استفاده از افکت های لایه ترسیمه آموزش داده شده است.

 

در فصل ششم:

با موضوع کار با تصاویر، اشکال و اشیاء، وارد کردن Clip Art ها، انتخاب، جابجا کردن و تغییر اندازه اشیاء، تغییر الویت اشیاء، گروهبندی اشیاء، رسم شکل، اضافه کردن متن داخل یک شکل، ادغام اشکال، تغییر فرمت اشیاء، استفاده از قطره چکان(Eye Dropper) برای انتخاب رنگ مورد نظر از درون اسلاید، اعمال افکت جدید، اضافه کردن کادر متنی(Text Box)، اضافه کردن واژه آراها(WordArt)، مرتب کردن اشیاء توسط خطوط راهنمای هوشمند(Smart Guides)، استفاده از Grid و Guide ها و تراز کردن و چرخش و پیچش اشیاء آموزش داده شده است.

 

در فصل هفتم:

با موضوع افزودن رسانه، وارد کردن تصاویر،  افزودن کادر، تنظیم روشنایی و کنتراست تصاویر، تنظیم رنگ تصاویر، استفاده از جلوه های هنری(مثلا دادن حالت آبرنگی به تصویر)، برش (Crop) تصاویر، حذف پس زمینه ی تصویر و استفاده از قسمت های مورد نیاز تصویر، وارد کردن و استفاده از اسکرین شات ها، ساخت آلبوم عکس، وارد کردن و ویرایش کلیپ های صوتی و تصویری و ضبط کلیپ های صوتی آموزش داده شده است.

 

در فصل هشتم:

با موضوع ارتقاء اسلاید ها توسط تصاویر متحرک، شناخت انیمیشن ها و کلید های حرکتی، کار با پنجره انیمیشن، وارد کردن انیمیشن و استفاده از پیش نمایش انیمیشن، تغییر افکت های انیمیشن، تغییر محرک انیمیشن، تنظیم زمانبندی انیمیشن، مرتب سازی انیمیشن ها، افزودن مسیر حرکتی، حذف انیمیشن، اعمال و حذف گذار(Tramsitions) روی اسلاید ها، تغییر اسلاید ها و بازه ی زمانی، افزودن صدای گذار، تنظیم سرعت گذار و افزودن کلید حرکتی(مثلا وارد کردن یک شکل به اسلاید و تنظیم دستوری روی آن که با کلیک کردن روی آن دستورش اجرا شود).

 

در فصل نهم:

با موضوع مرتب کردن اسلاید ها، رفتن به اسلایدی خاص، جابجا کردن، کپی و انتقال اسلاید ها، مخفی کردن یک اسلاید، بزرگنمایی در زبانه View، تغییر نسبت ابعاد، نمایش اسلاید ها در حالت سیاه و سفید یا رنگی و دسته بندی کردن اسلاید ها آموزش داده شده است.

 

در فصل دهم:

کار با نمای Outline، رفتن به نمای Outline و شناخت رابطه ی بین این نما و محتوای اسلاید ها، وارد کردن محتوای ارائه در نمای Outline، جابجایی اسلاید ها و خطوط بولت دار در این نما، ارتقاء و تنزل آیتم ها، باز و بسته کردن این نما و ویرایش محتوا و وارد کردن اسلاید ها در نمای Outline آموزش داده شده است.

 

در فصل یازدهم:

با موضوع کار با سرلوحه ها(Masters)، شناخت سرلوحه ها، شناخت المان های اسلاید های سرلوحه، باز و بسته کردن نمای Slide Master، حذف و وارد کردن کادر های نگهدارنده، افزودن پاصفحه(Footer)، افزودن تاریخ، وارد کردن شماره اسلاید ها، افزودن ترسیمه در نمای Slide Master، حذف ترسیمه از Master یک اسلاید، کار با چندین اسلاید سرلوحه، وارد کردن اسلاید Master خالی، حفظ اسلاید های Master، تغیر نام اسلاید های سرلوحه، کار با برگه پرینت سرلوحه، کار با فضای یادداشت سرلوحه ها و ساخت لایه اسلاید سفارشی و ذخیره کردن آن آموزش داده شده است.

 

در فصل دوازدهم:

با موضوع نهایی کردن ارائه، فرستادن ارائه برای بازبینی، افزودن یا حذف نظرات، بازبینی نظرات، قفل گذاری روی ارائه، انتخاب نحوه و تنظیمات نمایش، انتخاب اسلاید های مدنظر و زمانبندی مرور کردن آنها وضبط صوتی ارائه آموزش داده شده است.

 

در فصل سیزدهم:

با موضوع نمایش ارائه، آغاز و پایان نمایش، تعویض اسلاید ها، بزرگنمایی اسلاید ها برای تمرکز روی مطالب، استفاده از اشاره گر لیزری، علامت گذاری با خودکار یا علامت گذار، حذف حاشیه نویسی ها، استفاده از پنجره Help، فعال کردن و استفاده از نمای ارائه دهنده برای نمایش حرفه ای مطالب و رفتن به برنامه ای دیگر در حین نمایش آموزش داده شده است.

 

در فصل چهاردهم:

با موضوع اشتراک گذاری ارائه، گرفتن نسخه PDF از ارائه، گرفتن نسخه ویدویی از ارائه با فرمت های نمایش ویدیویی، ذخیره کردن ارائه بصورت Slide Show و انتشار اسلاید ها به صورت تصویری با فرمت های نمایش عکس آموزش داده شده است.

 

در فصل پانزدهم:

استفاده از پیش نمایش Print، پرینت گرفتن اسلاید ها، پرینت گرفتن اسلاید هایی قبلا مخفی شده اند، پرینت گرفتن ارائه برای مخاطبان، پرینت گرفتن ارائه برای مخاطبان با استفاده از برنامه ی Word، پرینت گرفتن متن های داخل اسلاید، پرینت گرفتن یادداشت ها(Notes)، پرینت گرفتن سیاه و سفید، خاکستری یا رنگی و کادر گذاری برای اسلاید ها برای افزایش زیبایی آن آموزش داده شده است.

 

و در فصل شانزدهم:

با موضوع تغییر تنظیمات پاورپوینت، تغییر تنظیمات عمومی، تغییر تنظیمات ویرایشی، تغییر تنظیمات تصحیح خودکار، تغییر تنظیمات فرم دهی، شخصی سازی تنظیمات ذخیره کردن، تغییر تنظیمات نما و نمایش اسلاید ها، نحوه کار با تنظیمات پرینت، شخصی سازی نوار دسترسی سریع(Quick Access Toolbar) و شخصی سازی نوار اصلی پاورپوینت(Ribbon) آموزش داده شده است.

بخش های رایگان این مجموعه آموزشی:

نصب نرم افزار ( بخش 1 ) دانلود مستقیم مفاهیم پایه ( بخش 2 ) دانلود مستقیم
نصب نرم افزار-معرفی پاورپوینت-بازکردن پاورپوینت و آشنایی با صفحه اول برنامه-ساخت ارائه ای در نمای پشت صحنه-ذخیره کردن ارائه-کار با نمای Normal-نماهای مختلف در پاورپوینت-کار با اسلاید ها-کار با گروه ها گالری ها و فرمان های نوار اصلی پاورپوینت-استفاده از نوار دسترسی سریع-چینش پنجره های مختلف-بستن یک ارائه
بخش 1 :
( نصب نرم افزار )
در جلسه اول نحوه ی نصب نرم افزار پاورپوینت آموزش داده شده است.
دانلود مستقیم افزودن به سبد
قیمت: رایگان

بخش 2 :
( مفاهیم پایه )
در این فصل شما بیشتر با نمای ظاهری نرم افزار پاورپوینت(مثل نماهای مختلف-گروه ها و گالری ها و...) آشنا می شوید.
دانلود مستقیم افزودن به سبد
قیمت: رایگان

50

تخفیف تا تاریخ (تخفیف فوق،صرفا به خرید کل پکیج،و یا خرید فصل ها تعلق می گیرد و به خرید تک بخش ها،اعمال نمی گردد)وضعیت دوره: تکمیل شده


تعداد قسمت ها : 22 قسمت


سطح آموزش: صفر تا صد


به همراه کدها و فایل های آموزش


پشتیبانی فنی: دارد

می توانید پس از دریافت مجموعه،مشکلات و سوالات تخصصی و فنی خود را با سازنده این مجموعه، (مهندس مهران رحمانی ) در میان گذاشته و برطرف نمایید.


تعداد فصل ها: 16 فصل


مدت زمان: 5 ساعت و 29 دقیقه


افزودن پکیج به سبد خرید

جهت اطلاع از بروزرسانی این دوره آموزشی و اطلاع از بخش های جدید،ایمیل خود را وارد نمایید:نظر/پرسش/پیشنهاد شما


در صورت تمایل به دریافت پیامک به هنگام پاسخ به سوال شما و یا به هنگام درج نظر شما در سایت، شماره همراه خود را وارد نمایید.

نام و نام خانوادگی:
شماره همراه:
ایمیل:
* پرسش/نظر/پیشنهاد/درخواست:

تولید شده توسط کلیک سایت

پشتیبانی آنلاین
آماده پاسخگویی هستیم
انتخاب تصویر جهت ارسال:
در حال ضبط صدا

(جهت توقف و یا لغو ضبط از دکمه های زیر استفاده کنید)

توقف و ارسال :
لغو ضبط
در حال حاضر تمامی کارشناسان آفلاین هستند. همواره می توانید با شماره تلگرام / واتساپ 09337316634 به صورت آنلاین با ما در ارتباط باشید. جهت ورود به تلگرام کلیک کنید
0 پیام جدید
پشتیبان در حال تایپ ...
ارسال تصویر ضبط صدا
0 کارشناسان آنلاین می باشند
این گفت و گو توسط پشتیبان به اتمام رسید