مشاوره رایگان
دریافت لینک های دانلود دریافت پستی درب منزل مبلغ کل: تومان
جهت دریافت کد تخفیف به کانال تلگرام مراجعه و یا با پشتیبان آنلاین هماهنگ نمایید

آموزش HTML از 0 تا 100 طراحی قالب حرفه ای جهت ورود به بازار کاربا استفاده از فیلم های آموزشی تولید شده توسط کلیک سایت، به راحتی می توانید از صفر تا صد HTML را آموزش ببینید. در ادامه دعوت می شود که فیلم دمو (بخش اول آموزش) را در زیر مشاهده نمایید.

مفهوم HTML  چیست؟

Html در حقیقت مخفف عبارت Hyper Text Markup Language می باشد.این زبان یک زبان نشانه گذاری شده است. بدین معنا که html از یکسری تگها و بلوک ها تشکیل شده است. تصور کنید یک ساختمان دارای یک اتاق و یک پذیرایی و یک آشپزخانه است. دقیقا نقش html در طراحی صفحات وب ، پیاده سازی طرح کلی و نقشه کلی صفحات وب است.

آیا html نیاز به پیش زمینه دارد؟

در پاسخ به این سوال می توان گفت خیر. چرا که آموزش html را هر شخصی که آشنایی اولیه با کامپیوتر داشته باشد می تواند فرا بگیرد. آموزش html اولین گام در مسیر یادگیری طراحی صفحات وب محسوب می شود.تمامی سایتهایی که شما در اینترنت می بینید با استفاده از html طراحی شده اند.

آیا آموزش html به تنهایی کافی است؟

یادگیری html لازم است اما ناکافی. برای طراحی یک سایت کامل باید علاوه بر html  از زبان های دیگری نیز کمک گرفت. در حقیقت html تنها ساختار کلی سایت را مشخص می کند و به تصویر زیر دقت کنید:

همانگونه که در تصویر می بینید، صفحه اصلی با استفاده از تگ های html به چندین بخش تقسیم شده است. بنابراین شما پس از آموزش html قادر خواهید بود که صفحه و ساختار کلی آن را طراحی کنید. اما سوال اینست که آیا صرفا طراحی ساختار کلی کافیست؟

در پاسخ باید گفت خیر! چرا که بعد از مشخص شدن ساختار کلی، موارد دیگری نیز لازم به اجراست. به عنوان مثال رنگ بندی ها، فونت نوشته های صفحه و بسیاری از ریزه کاری های دیگر... که این موارد با استفاده از زبان های دیگری که در ادامه به آن خواهیم پرداخت، طراحی و تنظیم می گردد.

 

HTML  و مقایسه آن با HTML5 ؟

در آموزش html سوالی که برای بسیاری از دانشجویان مطرح می شود، این است که تفاوت html و html5 در چیست؟

در پاسخ باید گفت html5 در حقیقت همان html است با تغییرات نسبتا جزیی. در اصل پیش نیاز یادگیری نسخه 5 ، یادگیری مفاهیم اولیه و اصلی html است. با استفاده از تگ ها و دستورات جدید html5 برخی از کارها در طراحی قالب ساده تر شده و دست برنامه نویس برای طراحی بازتر است. اما با این وجود هنوز بعضی از مرورگرهایی وجود دارد که با html5 سازگاری کامل را پیدا نکرده اند. اما با این وجود، با گذشت زمان اکنون می توان گفت اکثریت مرورگرها با دستورات و تگ های html5 خود را مطابقت داده اند.

مفهوم سایت استاتیک و داینامیک

در حقیقت هر سایت شامل یک جنبه استاتیک است و یک جنبه داینامیک. جنبه استاتیک همان طراحی طراحی قالب است که از html در آن استفاده می شود . با استفاده از html و طراحی قالب قسمت استاتیک را می توان همانند بدنه یک اتوموبیل طراحی نمود. تصور کنید یک اتوموبیل دارای بدنه و موتور است. بدنه آن را قسمت استاتیک فرض کنید و موتور آن را قسمت داینامیک. بنابراین هر سایت دارای دو جنبه کلی است. یکی استاتیک و یکی داینامیک.

وضعیت بازار کار html  چگونه است؟

امروزه صرف یادگیری html نمی تواند موفقیت ما را در ورود به بازار کار تضمین کند. چرا که یادگیری html بدون دانش سایر زبان های لازم ، به تنهایی کاری از پیش نمی برد. از این رو با استفاده از آموزش های کلیک سایت می توانید علاوه بر آموزش html به یادگیری تمامی زبان های لازم جهت ورود به بازار کار بپردازید.

 

html از زبان های سمت کاربر محسوب می شود، بر خلاف Asp.net و یا PHP که از زبان های سمت سرور هستند.

 

 

فصلِ: 11 , تعداد قسمت ها: 162 , سطح: صفر تا صد

این فصل در یک نگاه:

در این فصل(فصل یازدهم مجموعه)،به طراحی CMS (سیستم مدیریت محتوا)اختصاصی فروشگاه می پردازیم.هدف از طراحی این بخش،آنست که م…

در این مجموعه آموزشی قصد داریم از صفر تا صد طراحی یک فروشگاه اینترنتی رو به صورت کامل آموزش بدهیم.این فروشگاه شامل تمامی بخش های مورد نیاز یک فروشگاه اینترنتی است. هدف از این مجموعه،آموزش…
فصلِ: 1 , تعداد قسمت ها: 15 , سطح: متوسط

این فصل در یک نگاه:

رشد و درآمدزایی یک وب سایت یا کسب و کار اینترنتی کاملا به ذوق و مهارت وب مستر یا همان مدیر اصلی وب سایت گره خورده و متاس…

 اصول مدیریت وب سایت برای وب مستر شدن برای موفقیت یک وب سایت لازم الاجراست. زیرا شما دوست دارید وب سایت خود را به کارخانه پولسازی تبدیل کنید. این واقعیت رویا نیست. هرکس این اصول را بداند به …