مشاوره رایگان
دریافت لینک های دانلود دریافت پستی درب منزل مبلغ کل: تومان
جهت دریافت کد تخفیف به کانال تلگرام مراجعه و یا با پشتیبان آنلاین هماهنگ نمایید

قوانین سایت


قوانین استفاده از محتوای آموزشی سایت

عدم بازنشر و سواستفاده از محتوا

تمامی محتوا و فیلم های آموزشی موجود،نتیجه ساعت ها زمان و تلاش و رنج و زحمت مدرسین این مجموعه است. از اینرو،شما با استفاده از آموزش ها،می پذیرید که به هیچ عنوان مطالب را بازنشر،مپی برداری،انتقال ویا مورد استفاده تجاری - در هر شکل و قالب- قرار ندهید. بدون تردید،حقوق مادی و معنوی این آموزش ها کاملا متعلق به کلیک سایت و مدرسین کلیک سایت می باشد. در صورت مشاهده هرگونه کپی برداری،از طریق مراجع قضایی موضوع مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.


مالکیت حقوق مادی و معنوی آموزش ها در اختیار کلیک سایت است

تمامی آموزش های موجود،در وزارت ارشاد به نام کلیک سایت به ثبت رسیده است و از اینرو هرگونه سواستفاده و یا کپی از مطالب و فیلمها،به سادگی قابل پیگیری خواهد بود.قطعا کلیک سایت در راستای حفظ حق و حقوق مدرسین دلسوز و پرتلاش خود هیچگونه دریغی را اعمال نخواهد کرد و از کوچکترین حقوق ایشان چشم پوشی نخواهد نمود. چرا که در نهادهای مربوطه،تمامی مجموعه های آموزشی -اعم از قدیم و جدید- به نام و تحت مالکیت کلیک سایت می باشد.


استفاده از نرم افزارهای آموزشی بر روی سیستم شخصی

در صورتی که هنگام اجرای نرم افزارها،از شما نام کاربری و رمز عبور درخواست شد،می بایست دقیقا همان نام کاربری و رمز عبوری که هنگام خرید وارد نموده اید را وارد کنید.استفاده از نرم افزارها بر روی سیستم شخصی شما مجاز می باشد و نباید مورد استفاده چندگانه (دو یا بیشتر) قرار گیرد.مگر آنکه با کلیک سایت هماهنگی های لازم انجام شده باشد. سیستم مورد نیاز برای اجرای صحیح آموزشها،ویندوز (از نسخه 7 به بالا) می باشد و بر روی سایر سیستم عامل ها ضمانتی نخواهد بود.همچنین هر نام کاربری اجازه فعالسازی روی یک سیستم شخصی را خواهد داشت و پس از فعالسازی قابل تغییر یا بازگشت نیست. مگر اینکه قبل از خرید با پشتیبانی هماهنگی لازم را برای افزایش تعداد سیستم ها انجام داده باشد. توجه فرمایید فعالسازی روی سیستم های بیشتر مشمول هزینه می باشد. در مورد استفاده از نرم افزار مخصوص فیلم های کلیک سایت می توانید با پشتیبانی سایت جهت دریافت اطلاعات دقیق تر صحبت کنید. با توجه به اینکه نرم افزارهای ارائه شده مالتی مدیا هستند،هیچ گونه هزینه ای پس از خرید عودت داده نمی شود. در مورد دریافت سورس های آموزش، از طریق ایمیل،تلگرام،یا پشتیبانی آنلاین می توانید از پشتیبانی سایت ، سورس و فایلها را درخواست نمایید. توجه فرمایید فقط آموزشهایی دارای سورس هستند که پشتیبانی به شما اعلام نموده و علاوه بر این، تنظیمات و تکمیل سورس (در صورت لزوم) بر عهده خریدار می باشد. لازم به ذکر است که سورس تنها به دوره های تکمیل شده که به طور کامل پکیج مربوطه توسط کاربر خریداری شده باشد تعلق میگیرد. همچنین جهت فعالسازی فیلم ها لازم است پس از خرید یکبار به اینترنت متصل شوید.در صورتی که در این زمینه هرگونه مشکلی وجود داشته باشد،پشتیبانی آنلاین همواره در خدمت کاربران خواهد بود. در مورد پشتیبانی فنی،فقط آموزش هایی که در توضیحات آنها به صراحت درج شده،شامل پشتیبانی فنی خواهند بود.


کپی برداری از فیلمها،خلاف قانون و شرع

چه از دید قانون، و چه از دید اخلاق و شرع ،کپی برداری و بازنشر مطالب، به وضوح کاریست خلاف و غیرقابل قبول.از اینرو شما با استفاده از آموزش ها،صرفا جهت شروع کسب و کار و فعالیت و افزایش سطح تخصص خود گام بر می دارید،نه اینکه محتوای آموزش ها را مورد کپی برداری قرار دهید و این به هیچ عنوان مطابق با اخلاقیات نیست.


خرید پستی و دریافت پکیج

تمامی سفارشات ظرف 24 الی 48 ساعت کاری پس از ثبت سفارش به اداره پست تحویل داده شده و بین 2 الی 4 روز بعد به مقصد خواهد رسید. خریدار موظف است ظرف حداکثر ده روز پس از دریافت پکیج، در صورت وجود هرگونه مشکل در محصول، مراتب را به مسئولین مربوطه در سایت از طریق ایمیل یا پشتیبانی آنلاین سایت و یا تلگرام اطلاع رسانی نماید. لازم به ذکر است پس از گذشت این مدت زمان، هر گونه موری بر عهده مشتری می باشد. همچنین کدهای تخفیف ارائه شده در سایت به مدت ده روز فعال می باشد و در صورت مفقود شدن کد تخفیف هدیه و یا عدم استفاده از ان در طی مدت مقرر، مسئولیت بر عهده کاربر می باشد.


قوانین مربوط به فعالیت و کسب و کار در کلیک سایت

عدم کپی برداری از سایر سایت ها

تمامی مجموعه های کلیک سایت،بایستی جدید،خلاقانه و بدون کپی برداری از سایر سایت ها و منابع دیگر باشد .استفاده از منابع طبیعتا لازمه آموزش است،اما این استفاده نباید به حالت کپی برداری انجام شود.


تهیه فیلم ها بر اساس شرایط و روال تعیین شده

صرفا فیلمهایی مورد تایید می باشد که کاملا در چهارچوب و مطابق با قوانین و شرایط تهیه فیلم در کلیک سایت باشد. جهت مشاهده جزییات بیشتر،از منوی آموزش ها در پنل کاربری خود استفاده نمایید.


ثبت مجموعه ها در مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

جهت حفظ حقوق مدرسین و جلوگیری از کپی برداری و سرقت محتوا،کلیک سایت تمامی مجموعه های موجود را در وزارت ارشاد اسلامی به ثبت می رساند. این امر،پیگیری قانونی هرگونه سو استفاده احتمالی اشخاص را میسر و هموار می سازد.


الزام به رعایت زمان بندی و نظم در تهیه آموزش ها

مجموعه های تهیه شده توسط مدرس،از ابتدای امر و اولین قسمت جهت فروش در سایت قرار می گیرد،اما مدرس موظف است نسبت به تکمیل و تهیه بخش های جدید در زمان مشخص شده به طور منظم اقدام نماید. در صورت عدم رعیات زمان بندی،کلیک سایت این حق را دارد که مجموعه را با اخطارهای قبلی،به حالت تعلیق درآورد.


آپدیت و بروزرسانی در صورت لزوم

در صورتی که بدلیل تغییر تکنولوژی های روز،مفاهیم و محتوای موجود در آموزش،کهنهو یا قدیمی و یا ضد تکنولوژی روز باشند،در صورت نیاز و صلاحدید کارشناسان مربوطه، مدرس موظف خواهد بود نسبت به آپدیت و بروزرسانی مجموعه اقدام نماید تا همواره مجموعه هایی به روز و مطابق علم و تکنولوژی روز،در اختیار کاربران قرار گیرد.


تعلیق و یا حذف در صورت صلاحدید

کلیک سایت در هر زمان که تشخیص دهد به هر دلیلی،مجموعه ای مشمول تعلیق و یا حتی حذف شده است،در انجام این امر مختار می باشد. این امر - به جز در موارد بسیار نادر- همواره با اخطارها و اطلاع قبلی صورت می گیرد. البته حذف و یا تعلیق نیز در شرایط بسیار نادر و خاص انجام می پذیرد و مدرس نباید از این جهت دچار نگرانی باشد.


هماهنگی جهت شروع به تهیه آموزش

لازم است همواره مدرس قبل از شروع به کار و فعالیت و تولید مجموعه جدید،موضوع و روند تهیه آموزش را ابتدا با کلیک سایت هماهنگ کند.پس از تایید موضوعات و روند و مشخص شدن چهارچوب آموزش،مدرس می تواند شروع به تهیه و درج فیلمها در سایت نماید.


الحاق سورس کد و فایل های آموزشی به فیلم ها

مدرس موظف است علاوه بر خود فیلم ها،همواره تمامی سورس کدها و فایل های آموزشی را نیز به همراه فیلم ها قرار دهد.این امر در راستای رضایت کاربران و افزایش فروش مجموعه های تهیه شده تاثیر بسزایی دارد.


عدم برقرای سایت و قطعی های موقت

در شرایطی که به هر دلیل،اعم از مشکلات فنی و یا بروزرسانی های سایت،سایت از دسترس خارج شود و یا اینکه به طور موقت مشکلاتی پیدا کند ،کلیک سایت هیچ گونه تقصیر و مواخذه ای را پذیرا نخواهد بود. هرچند تمام تلاش مجموعه کلیک سایت،بر این است که سایت همواره برقرار و در دسترس باشد،اما به هر حال مسائل فنی را نمی توان بهصورت صد در صدی تضمین کرد. البته تمام تلاش ما بر اینست که این موارد و ضررها را به صفر نزدیک و نزدیکتر کنیم.


حفظ اطلاعات خصوصی پنل کاربری توسط مدرس

مدرس موظف است اطلاعاتی از قبیل نام کاربری و گذرواژه خود را به صورت کاملا محرمانه نگه دارد تا از سو استفاده های احتمالی جلوگیری شود. در غیر اینصورت عواقب احتمالی فاش شدن این اطلاعات،به طور کامل با مدرس خواهد بود.


تعلیق اعضا خاطی

بنای کاردر کلیک سایت،اعتماد است.همه اعضا بدون تردید از جامعه مهندسین و فرهیخته ایران عزیزمان هستند. تحت هیچ شرایطی این اجازه به افراد خاطی داده نخواهد شد که با رفتاری خلاف مقررات سایت،به حق و حقوق سایرین لطمه ای وارد کنند. از اینرو،در هر زمان ،به صلاحدید کلیک سایت،ممکن است عضوی تعلیق گردد یا اینکه فعالیت وی در سایت برای همیشه غیرقابل ادامه گردد. البته این مورد نیز بسیار نادر و در شرایط بسیار خاص صورت می گیرد،از اینرو مدرس نباید نگرانی از این بابت داشته باشد.


درآمد و هزینه

از کل فروش مجموعه های مدرس،میزان بین 30 تا 50 درصد متعلق به مدرس می باشد و مابقی هزینه،مربوط به هزینه های سایت و پورسانت حاصل از فروش خواهد بود. این میزان ممکن است بسته به زمان های مختلف،کاهش یا افزایش پیدا کند. کلیک سایت اجازه تغییر درصد را تحت هر شرایطی با توجه به شرایط روز ، خواهد داشت. همچنین افزایش هزینه های ناشی از عوامل مختلف نیز از مدرسین کسر خواهد شد. تشخیص آن در اختیار مجموعه کلیک سایت بوده و تقسیم هزینه ها بین مدرسین نیز توسط کلیک سایت تعیین می گردد. با توجه به عدم ثبات در هزینه های جاری و وضعیت ثبات اقتصادی ، افزایش هزینه ها با استفاده از راه کارهای مختلف می بایست جبران شود.از جمله افزایش قیمت دوره ها ، تقسیم هزینه بین مدرسین ، ارتقا تعداد دوره ها و ... ، همچنین درصد برای مبالغ بیش از 5 میلیون برای کلیه مدرسین ممکن است متغیر باشد. در صورت فعالیت مدرس در سایر سایت ها به غیر از کلیک سایت ، درصد می تواند تا نصف نیز کاهش یابد.


پاسخگویی به سوالات و نظرات کاربران قبل از خرید

مدرس موظف است که به سوالات قبل از خرید کاربران،در کوتاه ترین زمان ممکن،پاسخگویی نماید. این زمان نباید بیش از 12 ساعت باشد. این امر موجب ارتباط تنگاتنگ بین کاربران و سایت خواهد شد که نهایتا منجیر به درآمد بیشتر مدرس خواهد شد.


عدم انتشار هرگونه محتوای مشمول مصادیق محتوای مجرمانه

اعضا یه هیچ عنوان مجوز انتشار مصادیق محتوای مجرمانه را ندارند و در صورت انتشار این موارد،مسئولیت عواقب ناشی از آن،مستقیما بر عهده خود فرد منتشر کننده خواهد بود.


همراهی کلیک سایت با مدرس در فرآیند آموزش

کلیک سایت خود را موظف و متعهد می داند که در طول فرآیند تهیه آموزش ها،کاملا در کنار مدرس و یاری رسان وی باشد.در این زمینه هیچ گونه قصوری از کلیک سایت سر نخواهد زد. مطالعه بخش قوانین سایت بر عهده خود مدرس می باشد. کلیک سایت همواره قوانین و تغییرات آن ها را در همین صفحه درج می نماید.


رعایت حریم خصوصی مدرس

کلیک سایت موظف به محرمانه نگه داشتن اطلاعات شخصی مدرسین،از جمله شماره همراه ایشان می باشد.در هیچ شرایطی و به هیچ عنوان،اطلاعات محرمانه اعضا منتشر نخواهد شد.مگر آنکه با اجازه و اطلاع خود مدرس باشد.


پشتیبانی فنی (پس از فروش) توسط مدرس

تنها در حالتی که مدرس پذیرفته باشد که مجموعه شامل پشتیبانی فنی است، موظف می باشد که به خریداران،پشتیانی فنی ارائه دهد. البته سوالات کاربران بایستی صرفا در زیمنه مربوط به فیلمها باشد و نه خارج از محدوده آموزش ها. هم چنین تعداد و حجم سوالات هر کاربر،نباید از حد مجاز خارج شود و عدالت و انصاف رعایت گردد.


در صورتی که در ارتباط با قوانین سایت ،سوال و یا ابهامی در ذهن شماست،آن را با ما در میان بگذارید.

جهت اطلاع از دریافت پاسخ،ایمیل و هم چنین شماره همراه خود را به دقت وارد نمایید.

* نام و نام خانوادگی:
* آدرس ایمیل:
* شماره همراه:
* پرسش شما:
حروف تصویر:

تولید شده توسط کلیک سایت

پشتیبانی آنلاین
آماده پاسخگویی هستیم
انتخاب تصویر جهت ارسال:
در حال ضبط صدا

(جهت توقف و یا لغو ضبط از دکمه های زیر استفاده کنید)

توقف و ارسال :
لغو ضبط
در حال حاضر تمامی کارشناسان آفلاین هستند. همواره می توانید با شماره تلگرام / واتساپ 09010005000 به صورت آنلاین با ما در ارتباط باشید. جهت ورود به واتساپ کلیک کنید
0 پیام جدید
پشتیبان در حال تایپ ...
ارسال تصویر ضبط صدا
0 کارشناسان آنلاین می باشند
این گفت و گو توسط پشتیبان به اتمام رسید