مشاوره رایگان
دریافت لینک های دانلود دریافت پستی درب منزل مبلغ کل: تومان
جهت دریافت کد تخفیف به کانال تلگرام مراجعه و یا با پشتیبان آنلاین هماهنگ نمایید

آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی

( فیلم آموزشی ) ،توسط مهندس ستاره پیرایش فر

به کلیک سایت خوش اومدی ، اینجا میتونی هر فیلم آموزشی که مد نظر داری رو پیدا کنی.
آموزش های کلیک سایت کاملا از صفر تا صد طراحی شده و تمامی آموزش ها به زبان فارسی و مناسب جهت ورود به بازار کار تولید شده.
پس از دیدن آموزش ها ، بدون تردید شما آماده ورود به بازار کار و کسب درآمد خواهید شد.
برای شروع ، ابتدا فیلم معرفی دوره رو مشاهده نمایید. سپس میتوانید در ادامه همین صفحه ، سایر قسمت های این مجموعه را دانلود نمایید.
برای مشاهده فیلم با سرعت بالا ، از آی پی ایران استفاده نمایید.

معرفی سرفصل های این دوره:

 توضیحات کلی مجموعه: 

...مجموعه اموزشی زبان انگلیسی کلیک سایت واجد 25 سرفصل است که سرفصل های ابتدایی تکمیل شده و سایر سرفصل ها در حال اپلود سازی است .

مفاهیم سرفصل ها به یکدیگر مرتبط است به همین جهت به کاربران عزیز پیشنهاد می شود که سرفص ها را به صورت منظم دریافت کنند و هر هفته محتوای جدید اموزشی اپلود می شود .

این مجموعه حاوی مطالب در یک برنامه نظام مند است و سه مبحث grammar - vocabulary - speaking  را شامل می شود .

هر ویدیو تلفیقی با برنامه از این سه مبحث می باشد و ویدیو ها را در سه مبحث بیان شده به صورت مجزا تولید نشده است و مطابق یک کلاس زبان شما هر جلسه مجموعه اطلاعاتی از هر سه مبحث را دریافت می کنید .

برای شروع مجموعه به هیچ پیش نیازی و جزوه یا کتابی نیاز نیست و توضیحات به صورت کاملا فارسی ارائه می شود .

این دوره اموزشی واجد پشتیبانی از سمت مدرس درقالب پاسخگویی به سوالات شما عزیزان است .

 منابع اموزشی : 

 - English grammar in use ( intermediate )

- Grammar for ILETS (cambridge )

- speak now (2) (3)

با ارزوی موفقیت شما

همراهتان هستیم از صفر تاصد

 

 عناوین و سرفصل ها در مجموعه صفر تا صد 

1- simple present

2- simple past

3- present continuous

4- past continuous

5- present perfect

6- past perfect

7-present perfect continuous

8-  future

9- nouns (1 and 2)

10- noun phrase

11- adverbs and adjectives

12- pronouns and referencing

13-comparing things

14- modal 1

15 - modal 2

16-reported speech

17- verb + verb patterns

18-( likelihood based on conditions (1

19- likelihood based on conditions (2)

20-relative clauses

21 - passive

22- linking ideas

23- showing your position in a text

24-ways of organising texts

25- nominalisation in written English

برای هر سرفصل برنامه یکسانی طراحی شده است که متناسب با مقدار حجم و اهمیت گرامر هر سرفصل , تعداد ویدیو های هر سرفصل بین 2 تا 6 ویدیو خواهد بود .

برای کاربرد هر قسمت گرامر از مثال های متعدد استفاده شده است و انتظار میرود که زبان اموز از این جملات و نکات جانبی این جملات که توسط مدرس بیان می شود به عنوان سرمشق کمک بگیرد و با تمرین و تکرار انها در حین اموزش مفاهیم گرامر و vocabulary  , سطح مهارت writing  خود را ارتقا دهد .

هدف از کوتاه گویی مفاهیم گرامر  در هر ویدیو و تقسیم تمامی مفاهیم و نکات گرامر هر درس در بین 2 تا 6 ویدیو این است که مطالب هر درس  به صورت دسته بندی شده ارائه تا زبان اموز بتواند وقت کافی برای تمرین بر روی مطالب داشته و هرگز به علت بیان حجم مطالب دچار سردرگمی و کاهش راندمان مطالعه نشود .

این دوره ها کاملا شبیه ساز کلاس زبان می باشد که مدرس وقت کلاس خود را در سه مبحث تقسیم و به هر کدام می پردازد و بدین ترتیب سبب حذف کسالت مطالعه زبان و افزایش شور و شوق زبان اموز به ادامه مطالعه می باشد .

 

عزیزانی که تا کنون به صورت حرفه ای و متمرکز زبان انگلیسی مطالعه نکرده اند می توانند از تمامی مطالب 25 سرفصل بهره ببرند و حتی اگر هیچ زمینه ای از زبان انگلیسی نداشته باشند .

 و اما ان دسته از زبان اموزانی که نیازمند یک بسته مکمل زبان هستند , بدین معنا که مفاهیم پایه زبان انها قوی است اما در یک سری از سرفصل ها اشکال و ایراد دارند و یا انکه دوره زبان گذشته خود را نیمه رها کرده اند نیز می توانند به طور جداگانه همان سرفصل خاص مورد نیاز خود را دانلود نموده و نیازمند به خرید تمام سرفصل ها نخاهند بود  ,  این است وجه تمایز این دوره برخلاف سایر دوره ها در سایت های زبان , که شما زبان اموز عزیز می توانید سرفصل به سرفصل و متناسب با نیاز واقعی خود بخشی را که لازم دارید خریداری کنید .

البته در حین تدریس مدرس , اگر سرفصل در حال تدریس نیاز به پیش نیازی خاص داشته باشد , مدرس پیش نیاز ان را به صورت مختصر اما مفهومی و روشن برای شما بیان می کند و ان پیشنیاز را نیز تدریس می کند و البته در انتها توضیحات مدرس , زبان اموزان را به سرفصل مفصل ان مبحث ارجاع می دهد .

خلاصه کلام اینکه شما در پروسه  اموزش صفرتاصد زبان می توانید با خیالی اسوده تمامی مطالب اموزشی را برای کاربرد زبان انگلیسی در زندگی روزمره و فعالیت های شغلی  بیاموزید .

البته به علت استفاده از منابع معتبر در تهیه این دوره ها  استفاده شده است , مطالب این دوره برای دوستانی که خود را اماده ازمون های زبان می کنند نیز مفید و حائز اهمیت خواهد بود .

 


بخش های رایگان این مجموعه آموزشی:

simple present ( بخش 1 ) دانلود مستقیم simple present ( بخش 2 ) دانلود مستقیم simple past ( بخش 5 ) دانلود مستقیم final questions with answers ( بخش 40 ) دانلود مستقیم the first section of reported speech ( بخش 58 ) دانلود مستقیم The third section of likelihood based on condition ( بخش 66 ) دانلود مستقیم final questions with answers review the notes and uses of mixed conditional sentences ( بخش 71 ) دانلود مستقیم second step of parenthetical expression the ( بخش 73 ) دانلود مستقیم
grammar
vocabulary
speaking
questions
بخش 1 :
( simple present )
1- grammar (part 1)
2- vocabulary with examples
3- starting the speaking to get ready 1
4- questions
دانلود مستقیم افزودن به سبد
قیمت: رایگان

بخش 2 :
( simple present )
1-answering the questions
2- grammar part 2
3- vocabulary
4- staring the speaking to get ready 2
5- questions
دانلود مستقیم افزودن به سبد
قیمت: رایگان

بخش 3 :
( simple present )
1- answering the questions
2- grammar ( working with adjectives)
3- vocabulary
4- starting the speaking to get ready 3
5- questions
افزودن به سبد
قیمت: 27,200 تومان

بخش 4 :
( simple present )
1- answering the questions
2- grammar (some important note )
3_ vocabulary
4- the final part if starting the speaking to get ready
افزودن به سبد
قیمت: 27,200 تومان


وضعیت دوره: تکمیل شده


تعداد قسمت ها : 76 قسمت


سطح آموزش: صفر تا صد


به همراه کدها و فایل های آموزش


پشتیبانی فنی: دارد

می توانید پس از دریافت مجموعه،مشکلات و سوالات تخصصی و فنی خود را با سازنده این مجموعه، (مهندس ستاره پیرایش فر ) در میان گذاشته و برطرف نمایید.


تعداد فصل ها: 20 فصل


مدت زمان: 61 ساعت و 51 دقیقه


افزودن پکیج به سبد خرید

جهت اطلاع از بروزرسانی این دوره آموزشی و اطلاع از بخش های جدید،ایمیل خود را وارد نمایید:نظرات/پرسش ها/پیشنهادات


علی ابوالفتحی
میگه:

سلام وقتتون بخیر من هنوز بسته رو خریداری نکردم سوالم این بود که با آموزش این دوره برای مهاجرت مناسب هست یا اینکه به مشکلی بر نمی خورم ؟

پاسخ:

سلام زبان آموز عزیز،
این بسته کاملا گرامر محور است و اصول و پایه ساختار زبان انگلیسی رو برای شما تثبیت میکنه و به همین خاطر شما در پایان مطالعه این مجموعه آموزشی ، برای مصاحبه و مکاتبه و هم برای speaking از پایه علمی و سواد خوبی برخوردار خواهید بود.
در کنار گرامر کلمات و مثال فراوان هم کار شده و همزمان چگونگی کار با کلمات و استفاده درست از دیکشنری برای افزایش دایره واژگان را در حین کار و مطالعه دروس فراخواهید گرفت. اما نکته مهم استمرار شما و مطالعه چند باره مطالب ویدیو هاست.
به عنوان آموزگار پیوسته در اکانت فعال هستم و سوالات شما رو در مورد مطالب و مفاهیمی که در اینده نیاز به توضیح بیشتر داشته باشید پاسخ میدهم.
موفق باشید

ابوالفضل
میگه:

با سلام و عرض ادب.
ممنونم از تدریس عالیتون استاد.
استاد من قسمت اول رو تماشا کردم خیلی خوب بود ولی برای کسی ک مبتدی هس زیاد نمیتونه درک بکنه باید دایره لغاتشو ارتقا بده.و استاد من به کلاس های آموزشی رفتم یه چیزایی رو بلدم و برا من آسون بنظر میرسه.استاد نظرتون درباره اینکه فردی مبتدی میخواد طبق این ویدیو آموزشی زبان یاد بگیرد،آیا واقعا میتونه نتیجه بگیره؟

پاسخ:

سلام زبان آموز عزیز ، ممنون از توجه شما به این مجموعه آموزشی
این دوره برای گروه سنی بزرگسال طراحی شده که انتظار میره لغات زبان انگلیسی در حد دیپلم را بلد باشند
اما اگر زبان آموزی دایره واژگان محدودی دارد دو پیشنهاد وجود دارد
۱- مدتی معین برای افزایش لغات پایه زبان با استفاده از نرم افزار و یا کتب مختلف صرف کند و بعد این دوره را شروع کند که البته خیلی منبع خاصی مد نظر نیست
صرفا جهت افزایش لغات پایه در سطح intermediate
۲- با ویدیوهای آموزشی همین دوره شروع بکنه و تک به تک لغات جدید ویدیو را ابتدا در دیکشنری انگلیسی به فارسی و بعد از یک مدتی که دایره لغاتش افزایش پیدا کرد از این گام تا آخرین گام ویدیو ها آموزشی از دیکشنری انگلیسی به انگلیسی استفاده بکنه

به همین جهت هم ویدیو های ابتدایی کاملا به زبان فارسی توضیح داده میشه تا زبان آموز فرصت تطبیق داشته باشه

راه حل دوم برای دوستانی که مشکل خواندن واژگان ندارند و شکیبا باشند مناسب خواهد بود

اما دو نکته مهم این دوره :
۱- هر ویدیو را باید حداقل بیش از دو بار مشاهده و مطالعه کنید (حتما باید مرحله تثبیت و تکرار رعایت بشه قبل از اینکه به ویدیو بعدی بروید که این مهم ترین گام هست)
۲-طبق توضیحاتی که در آموزش ها هم خدمتتون توضیح دادم، باید با تک تک لغات جدید هر جلسه مثال کار کنید و تمامی مثال های بیان شده در آموزش را کار کنید تا به حدی که مطالب به تثبیت برسه

بازهم سوالی بود خوشحال میشم
موفق باشید

مطهری
میگه:

با سلام میخواستم بدونم چه جوری میشه تو 50 جلسه زبان رو کامل یاد گرفت؟ یعنی با این دوره میتونم مقاله های انگلیسی رو بخونم ؟

پاسخ:

سلام و وقت بخیر زبان آموز عزیز
در خصوص تعداد قسمت ها :
این دوره شامل 25 سرفصل آموزشی است که تا کنون تا سرفصل 15 آپلود شده است و تعداد قسمت ها تا فصل 15 شامل 50 قسمت می باشد.

باقی دروس و سرفصل ها در حال ضبط و آپلود هستند و حین مطالعه شما از سرفصل یک تا سرفصلی که اخیرا آپلود شده است، مدرس قسمت های بعدی را آپلود می‌کند.

و البته نکته مهم در خصوص مقدار محتوا هر سرفصل
هر سرفصل بین 2 تا 6 فیلم آموزشی بسته به ارزش و مقدار محتوا هر سرفصل گرامر را شامل می‌شود و مدت زمان هر فیلم به خصوص در سرفصل هایی با پیچیدگی گرامر بیش تر، یک ساعت می باشد.

و مهم ترین نکته این است که زبان آموز برنامه ارائه شده نحوه مطالعه دروس را که در دمو آموزشی توضیح داده شده است به دقت پیگیری نمایدو هرگز از تمرین و تکرار نمونه مثال هاو مطالب بیان شده در فیلم های آموزشی دست نکشد به چنین صورت شما به زبان انگلیسی مسلط خواهید شد و خواندن و نگارش تمامی متون و مطالب برای شما بسیار آسان خواهد شد.

البته در خصوص پاسخ شما در مورد خواندن مقالات
، با تاکید بر بخش گرامر در این دوره و تدریس انواع ساختار های گرامری، مشکل درک مطلب و دریافت مطالب در ساختار جملات پیچیده انگلیسی برای شما از بین خواهد رفت.

در بخش واژگان هر فیلم به بیان کلمات. افعال پرکاربرد زبان انگلیسی پرداخته و سطح vocabulary شما را ارتقا داده و البته به بیان چگونگی استفاده از کلمات در دیکشنری و الگوبرداری از مثال های دیکشنری نیز می پردازیم تا در صورت مواجه شدن با کلمات جدید در متون مختلف، بتوانید بر روی کلمات جدید کار کنید و هم از آنها در نوشتن متون خود به کارگیرید.

به امید موفقیت شما

زمانی
میگه:

ببخشید بعد گذروندن این دوره سطح زبان ما چند میشه؟
منظورم سطوح استاندارده A1 تا C2 هست

پاسخ:

با سلام و وقت بخیر

زبان اموز گرامی
دوره در حال تدریس منبع اطلاعاتی ان کتاب Cambridge-Grammar-for-IELTS
است که به شما تضمین داده می شود که تمامی نکات و مطالبی که لازم است شما تا سطح c1 را فرابگیرید در اختیارتان قرار دهد اما برای رسیدن به این سطوح بالا یعنی از B2 به بالا نیازمند به همراهی و تکرار و تمرین شما زبان اموز گرامی بر روی مطالب تدریس شده است .

و البته علاوه بر تدریس گرامر , در دوره بر روی واژگان و جمله واره و ساختارهای پرکاربرد در زبان پرداخته ایم تا سطح WRITING AND SPEAKING شما ارتقا یابد .

به امیدموفقیت شما

محمد
میگه:

سلام خانم خسته نباشید ببخشید با این پکیج روی انگلیسی مسلط میشیم یعنی از لحاظ reading speaking listening فول میشه آدم یا فقط گرامر باتوجه به اینکه خودتون گفتین روی گرامر تمرکز داریم.

پاسخ:

سلام و وقت بخیر زبان اموز گرامی
در این دوره فیلم ها هر جلسه شامل سه بخش است و تمرکز بر روی گرامر - واژگان - speaking است که هر کدام از این مباحث حدود یک سوم تایم هر کلاس را به خود اختصاص می دهند .
صرفا تمرکز بر روی گرامر نداریم .
در قسمت گرامر به بررسی نکات و انواع ساختارهای زمانی می پردازیم و با مثال در مورد کارایی انها توضیح می دهیم و سپس واژگان جدید و پرکاربردی که در مثال ها یافتیم , در پارت vocabulary به بیان کاربردها و اطلاعات و چگونگی استفاده از این کلمات در متون می پردازیم .
طبق فصول کتاب speak now به بیان ساختارها , اصطلاحات زبان انگلیسی در امور مختلف زندگی می پردازیم .

به امید موفقیت شماایمان احمدپور
میگه:

سلام،الان قسمت ششم هستم و خیلی دوره مفید و عالی هست ، دو تا سوال داشتم:
1- نیاز به تهیه کتاب هایی که معرفی کردید هست؟
2-از چه طریقی میتونیم بابت رفع اشکال دوره ، با شما در ارتباط باشیم؟

پاسخ:

سلام و وقت بخیر زبان اموز گرامی

بسیار خوشحال هستم که دوره مورد رضایت شما بوده است .
1
- خیر , همانطورکه در توضیحات دمو اموزشی بیان کردم , زبان اموز نیاز به تهیه هیچ یک از کتاب ها را ندارد و مطالب منابع معرفی شده به صورت مفصل و حتی با نکات و مثال های بیش تر در هر سرفصل توضیح داده می شود . تنها نیاز است شما از مطالب هر فیلم برای خود جزوه نویسی کنید و بارها مثال ها و نکات را تکرار و تمرین کنید . و البته در خصوص درس هایی از speaking که به بیان شیوه تلفظ کلمات و روان خوانی جملات می پردازیم , پیشنهاد می شود زبان اموز یک منبع listening در اختیار داشته باشد تا نکات بیان شده در فیلم اموزشی را بارها با ویس های زبان انگلیسی تمرین کند که اگر از صوت های کتاب speak now استفاده کنید بهتر است اما الزامی ندارد .

2- در قسمت حساب کاربری شما , قسمتی با عنوان ( رفع اشکال ) درج شده است که سوالات خود را در این قسمت مطرح کنید .

با ارزوی موفقیت برای شما .

طاهره کرد
میگه:

سلام وقت شما بخیر
بنده این دوره رو خریداری کردم امیدوارم مفید واقع بشه

پاسخ:

سلام و وقت شماهم بخیر زبان آموز عزیز
با آرزوی موفقیت برای شما
5سرفصل باقیمانده از17سرفصل، مجموعه صفرتاصد در آینده آپلود خواهد شد و می توانید از کانال تلگرام از زمان آپلود قسمت های جدید آگاه شوید.
با سپاس از خرید شما

امید درخی
میگه:

من جلسه ی اول روخوندم واقعا عالی بود. از کلاس حضوری چیزی کم نداشت. واقعا عالی بود. خدا قوت و خسته نباشید

پاسخ:

با سلام و وقت بخیر
زبان اموزگرامی , رضایت شما از دوره اموزشی مایه مسرت و دلگرمی است .
امیدوارم بتوانید از مجموعه فیلم های اموزشی نهایت استفاده را بکنید .
به امید موفقیت شما

قادری
میگه:

با سلام و تشکر از زحمات استاد عزیز
استاد این دوره لغات و اصلاحات را هم کار می کنید ؟
و بعد از گذراندن این دوره می شود مثلا فیلم و کتاب و روزنامه بخوانیم و صحبت کنیم یا باید دوره تکمیلی بگذارنیم ؟

پاسخ:

با سلام و وقت بخیر
بله البته، یکی از مهم ترین قسمت های ویدئو های آموزشی هر جلسه بخش کار با کلمات و آشنایی با مثال های فراوان از کاربرد واژگان در زبان انگلیسی است.
در دوره آموزشی به بیان مثال های پرکاربرد از دیکشنری به صورت دسته بندی شده می پردازیم که مطالعه این قسمت از ویدئو مهارت خواندن و گفتاری شما را ارتقاء می دهد.

در ضمن کار با مثال ها، یک بخش مجزا Speaking آماده شده است که حدود یک سوم زمان هر جلسه آموزشی را به خود اختصاص می دهد که به بیان اصطلاحات رایج در مکالمه انگلیسی و شیوه صحیح تلفظ و روان و زیبا صحبت کردن می پردازیم.

نیازی به دوره تکمیلی نیست و این دوره شامل 17 سرفصل است که سه پارت مهم speaking - vocabulary - grammar را پوشش می دهد.

به امید موفقیت شما

سید حسینی
میگه:

ببخشید دوره کی تموم میشه

پاسخ:

وقتتون بخیر
به صورت هفتگی فیلم ها اماده و اپلود می شوند و زبان اموزان می توانند انهارا دریافت و از خدمات پشتیبانی بهره مند شوند .
و تا حداکثر 4 ماه اینده به صورت کامل همه دوره ها اپلود خواهد شد.

اکبری
میگه:

با سلام خدمت استاد محترم.
استاد آیا این دوره شامل فیلم های آموزشی هم میشه؟
۲- این دوره کلا چند قسمت هست و چقدر زمان حدودی نیاز داره تا بتونیم این دوره بگذرونیم؟

پاسخ:

با سلام و وقتتون بخیر
محتوا اموزشی بر مبنا فیلم هایی با زبان اصلی در این دوره قرار ندارد بلکه در قالب نمونه متن هایی از کتب داستان به زبان انگلیسی , به بررسی واژگان مهم متن و یادگیری انواع کاربردهای افعال پرکاربرد در زبان انگلیسی می پردازیم .
این دوره شامل 16 سرفصل است و هر سرفصل بین 2تا4 فیلم را به خود اختصاص می دهد و تعداد فیلم ها متناسب با مقدار محتوا هر درس می باشد .
هر فیلم حدودا بین 30 تا 60 دقیقه است .

به امید موفقیت شما

رفیعی
میگه:

با سلام
استاد من قسمت رایگان دوره دیدم خیلی خوب بود.
آیا با گذارندن کامل این دوره به انگیسی تسلط پیدا میکنیم. و دوره پیشرفته هم شامل همین دوره میشود. یا اینکه نیاز داریم دوره های دیگه هم بگذرونیم

پاسخ:

باسلام و وقت بخیر
دوره اموزشی شامل تدریس تمامی مباحث گرامر لازم برای یک سطح بسیار خوب از زبان انگلیسی است که همزمان در قالب مثال های پرکاربرد دیکشنری کمبریج دایره واژگان شما را ارتقاء می دهد و پیگیری منظم شما در دریافت فیلم های اموزشی و تمرین و مرور ان , به مقدار قابل توجهی سطح زبان شما را ارتقاء می دهد .
این دوره صفرتاصد است و شامل دوره مجزای دیگری نیست .

به امید موفقیت شما

منصوری
میگه:

سلام استاد
خیلی ممنون از تدریس عالی شما
می خواستم بدونم این دوره کی تموم می شه ؟
و این دوره تموم کنیم میتونیم تو کدوم دوره بین المللی شرکت کنیم و نمره بیاریم . منظورم آیلتس و یا ...

پاسخ:

با سلام و وقتتون بخیر
منابع و محتوا اموزشی از پیش تهیه شده اما پروسه ضبط اندکی زمان می برد که تا 4 ماه اینده تماما مطالب اپلود شده است .
پیرو اطلاعاتی که در دمو اموزشی خدمتتون ارائه کردم , منابع اموزشی کاملا معتبر هستند و کاربردی در تمامی انواع ازمون ها و البته بنده منبع اصلی اموزشی را
Cambridge-Grammar-for-IELTS
انتخاب کردم که مناسب ازمون ایلتس است .
به امید موفقیت شما

محمدی
میگه:

استاد سلام و احترام
این آموزش چه زمانی کامل میشه

پاسخ:

سلام و وقتتون بخیر
منابع و محتوا از قبل اماده شده است اما کمی پروسه ضبط ان زمان بر است وتمامی مطالب حداکثر تا 4ماه اینده تکمیل خواهد شد .
به امید موفقیت شما

محمدی
میگه:

سلام استاد . لهجه این دوره بریتیش هست یا امریکن؟

پاسخ:

سلام و روزتون بخیر
لهجه امریکن است .نظر/پرسش/پیشنهاد شما


در صورت تمایل به دریافت پیامک به هنگام پاسخ به سوال شما و یا به هنگام درج نظر شما در سایت، شماره همراه خود را وارد نمایید.

نام و نام خانوادگی:
شماره همراه:
ایمیل:
* پرسش/نظر/پیشنهاد/درخواست:

تولید شده توسط کلیک سایت

پشتیبانی آنلاین
آماده پاسخگویی هستیم
انتخاب تصویر جهت ارسال:
در حال ضبط صدا

(جهت توقف و یا لغو ضبط از دکمه های زیر استفاده کنید)

توقف و ارسال :
لغو ضبط
در حال حاضر تمامی کارشناسان آفلاین هستند. همواره می توانید با شماره تلگرام / واتساپ 09010005000 به صورت آنلاین با ما در ارتباط باشید. جهت ورود به واتساپ کلیک کنید
0 پیام جدید
پشتیبان در حال تایپ ...
ارسال تصویر ضبط صدا
0 کارشناسان آنلاین می باشند
این گفت و گو توسط پشتیبان به اتمام رسید