مشاوره رایگان
دریافت لینک های دانلود دریافت پستی درب منزل مبلغ کل: تومان
جهت دریافت کد تخفیف به کانال تلگرام مراجعه و یا با پشتیبان آنلاین هماهنگ نمایید

ویژگی های امنیتی هاست لینوکس و تاثیر آن در سئوی وبسایت


خرید هاست لینوکس می تواند شامل هر نوع پلن میزبانی با سیستم عامل لینوکس می باشد. شما زمانی نیاز به هاست دارید که بدنبال میزبانی برای وب سایت خود می باشید و می توانید هاستی با سیستم عامل ویندوز و یا با سیستم عامل لینوکس تهیه کنید. اما چرا امنیت هاست لینوکس زبان زد می باشد و چرا لینوکس می تواند تاثیر مثبتی در سئو و سرعت سایت شما داشته باشد؟

اگر وبمستر باتجربه ای هستید، احتمالاً نیازی ندارید که ما به شما بگوییم که پلن هاستینگ مورد انتخاب شما چقدر اهمیت دارد. پلن ارائه شده از هاست لینوکس بر موارد زیادی در ارتباط با آن تأثیر می گذارد؛ از امنیت گرفته تا سرعت بارگذاری. با این حال، ممکن است از اینکه چگونه می تواند بر بهینه سازی سئوی شما تأثیر بگذارد، آگاه نباشید.

ارتباط هاست لینوکس و سئوی وبسایت

داشتن یک استراتژی سئو قوی برای تداوم موفقیت سایت شما ضروری است. بدون آن، ممکن است برای به بالا رفتن بازدید سایت خود تلاش کنید، ولی موتورهای جستجو نتوانند صفحات آن را پیدا کنند و آنها را به کاربران مربوطه نشان دهند. خوشبختانه با انتخاب یک هاست با کیفیت می توانید از این مشکل جلوگیری کنید.

در این پست، دلیل اهمیت سئو را توضیح خواهیم داد. سپس برخی از راه‌هایی را که خرید هاست لینوکس می‌تواند به رتبه‌بندی سایت شما کمک کند، مورد بحث قرار می‌دهیم.

امنیت وب سایت را با هاست لینوکس ارتقا دهید

بر اساس آمار، بسیاری از سایت‌ها در شبکه جهانی وب در معرض بیش از 50 حمله در روز هستند. بنابراین تمامی سایت ها در سه مرحله راه اندازی و طراحی، مدیریت و توسعه نیازمند اصل امنیت هستند تا اطلاعات و داده های آنها از بین نرود و بستری امن برای کاربران فراهم کند. پس از طراحی و راه اندازی باید اقدامات مناسبی برای اطمینان از امنیت سایت روی سرور یا هاست لینوکس (هاست ویندوز) انجام شود. برای افزایش امنیت سایت باید اقداماتی مانند رمزهای عبور بسیار پیچیده، احراز هویت دو مرحله ای، کنترل ریموت، محدود کردن سطوح دسترسی و غیره انجام شود.

خرید هاست لینوکس ایران، اروپا یا هر نوع پلن میزبانی با کیفیت پایین می تواند تلاش های سئوی شما را اساسا بی فایده کند. حتی ممکن است مستقیماً بر رتبه شما در SERP تأثیر بگذارد. از طرف دیگر، یک پلن با کیفیت بالا می تواند به ارتقای رتبه سایت شما و جذب بازدیدکنندگان بیشتر کمک کند.

سرعت بارگذاری بالاتر سایت در هاست لینوکس

مدت زمانی که طول می کشد تا سایت شما بارگذاری شود، تأثیر زیادی بر تجربه کاربری آن دارد. علاوه بر این، می تواند بر رتبه بندی SERP شما نیز تأثیر بگذارد. همانطور که قبلاً گفتیم، کیفیت یک عامل اصلی رتبه بندی برای اکثر موتورهای جستجو است. زمانی که بارگذاری یک سایت بیش از حد طول می کشد، سرعت پایین می تواند یک شاخص کلیدی از کیفیت پایین باشد.

قابل درک است که گوگل نمی خواهد صفحاتی را توصیه کند که احساس می کند ممکن است تجربه ناخوشایندی برای کاربر داشته باشند. در نتیجه سرعت بارگذاری در هنگام تعیین رتبه جستجو در نظر گرفته می شود و گوگل به صاحبان وب سایت توصیه کرده است که اقداماتی را برای افزایش سرعت صفحات خود انجام دهند. یکی از بهترین راه ها برای انجام این کار، خرید بهترین هاست لینوکس مناسب با کاربری سایت شما  می باشد.

تجربه قطعی کمتر وبسایت با هاست لینوکس با کیفیت

اصطلاح" Downtime" به دوره هایی اطلاق می شود که یک سیستم یا وب سایت برای کاربران در دسترس نیست. این برای شما و بازدیدکنندگان بسیار ناامیدکننده است و می‌تواند ضربه بیشتری به رتبه‌بندی سایت شما وارد کند. شرکت هاستینگ شما تأثیر مستقیمی بر این موضوع خواهد. شما باید بتوانید به شرکت ارائه دهنده هاست لینوکس خود تکیه کنید.

سرعت سایت، مهمترین فاکتور

بدون شک، در بین فاکتورهایی که پلن هاست شما می تواند روی سئو سایت تاثیر بگذارد، سرعت سایت مهم ترین است که همیشه عامل اصلی رتبه بندی در گوگل بوده است. اما اکنون، سرعت سایت بسیار مهم تر از آنچه در دیده ایم،  نمایان می شود.

بانس ریت سایت را با خرید هاست لینوکس کاهش دهید

اگر بخواهیم فاکتورهای مهم و تاثیر گزارد در سئو را بررسی کنیم، نمی‌توانیم عامل « بانس ریت» را نادیده بگیریم. خرید هاست نامناسب قطعاً بانس ریت سایت شما را افزایش می دهد و در مقابل یک هاست لینوکس پر سرعت و با کیفیت می تواند آن را کاهش دهد. حتی اگر روش های خوب زیادی را دنبال کنید، بانس ریت بالا می تواند برنامه های شما برای موفقیت وب سایت شما را نابود کند.

بکاپ گیری منظم و دقیق

هزاران خطر در اینترنت وجود دارد و شما همچنان می توانید در این محیط پابرجا بمانید، اما یک حفره کوچک وب سایت شما را با مشکلاتی روبرو خواهد . بطور مثال:

  • امکان از دست رفتن دیتای سایت شما وجود دارد.
  • شهرت وب سایت یا برند شما از بین می رود.
  • نشت اطلاعات شخصی شما ممکن است رخ دهد.
  • بدون بکاپ گیری مطمئن، ممکن است نتوانید اهداف خود را دنبال کنید.

بنابراین سعی کنید با خرید هاست لینوکس و تامین امنیت آن به همراه بکاپ گیری منظم و دقیق، از روی دادن این اتفاقات جلوگیری کنید.

آپتایم هاست لینوکس

Uptime  به  مدت زمانی گفته می شود که یک سرور در حال اجرا مانده است. مهم نیست که چه میزبانی را انتخاب کرده اید، اما حقیقتا 100% تضمین آپتایم را دریافت نخواهید کرد، با این حال این درصد باید تا حد امکان نزدیک به 100% باشد. اگر می‌خواهید در جایگاه خود رقابت کنید، زمان کار هاست لینوکس شما اهمیت زیادی دارد. برای جلب رضایت کاربران وب‌سایت باید آپ تایم خوب و بالایی داشته باشید. در صورتی که وب سایت شما قطع شود، قطعاً کاربران خود را برای آن بازه زمانی از دست خواهید داد.

هاست لینوکس و رضایت مشتری

ممکن است در کمپین های دیجیتال مارکتینگ سرمایه گذاری زیادی کرده باشید. اگر هاست لینوکس شما آپتایم بالا  ارائه نمی دهد، انتظار نتیجه را داشته باشید. بنابراین، یک هاست لینوکس مناسب وبسایت شما را در بهترین حالت خود نگه می دارد. به این ترتیب، مشتریان به وب سایت شما اعتماد خواهند کرد، زیرا می توانند هر زمان که بخواهند از مزایایی بهره مند شوند. علاوه بر این، از کمپین‌های بازاریابی خود و اجرای استراتژی‌های سئوی خود به حداکثر سود خواهید رسید.

کش(Cache) وب سایت

کش محتوای وب سایت شما بسیار بیشتر از آنچه فکر می کنید بر سئوی شما تأثیر می گذارد! معمولا کش جمع شده در قسمتی از پنل هاست شما  نشان داده می شود. شما باید هرازگاهی کش دستی را انجام دهید، اما یک پلن خوب از هاست لینوکس این دردسر را از بین می برد!  با این حال، میزبان‌های وب معمولاً برای هاست اشتراکی، Cache سرور را ارائه نمی‌کنند.

جمع بندی نهایی

هاست لینوکس ایمن و پرسرعت می تواند تاثیر بالایی در موفقیت و عملکرد سایت شما داشته باشد. بدون قرارگیری در رتبه بندی گوگل، وب سایت شما نمی تواند توسط تعداد زیادی از کاربران دیده نمی شود. به این ترتیب، مواردی از قبیل انتخاب شرکت هاستینگ خوب، خرید بهترین هاست لینوکس  و پلن میزبانی مناسب،  در بهبود سئوی شما بسیار مهم می باشند. 

تولید شده توسط کلیک سایت

پشتیبانی آنلاین
آماده پاسخگویی هستیم
انتخاب تصویر جهت ارسال:
در حال ضبط صدا

(جهت توقف و یا لغو ضبط از دکمه های زیر استفاده کنید)

توقف و ارسال :
لغو ضبط
در حال حاضر تمامی کارشناسان آفلاین هستند. همواره می توانید با شماره تلگرام / واتساپ 09010005000 به صورت آنلاین با ما در ارتباط باشید. جهت ورود به واتساپ کلیک کنید
0 پیام جدید
پشتیبان در حال تایپ ...
ارسال تصویر ضبط صدا
0 کارشناسان آنلاین می باشند
این گفت و گو توسط پشتیبان به اتمام رسید