مشاوره رایگان
دریافت لینک های دانلود دریافت پستی درب منزل مبلغ کل: تومان
جهت دریافت کد تخفیف به کانال تلگرام مراجعه و یا با پشتیبان آنلاین هماهنگ نمایید

آموزش Asp.Net MVC مقدماتی تا پیشرفته پروژه محور

( فیلم آموزشی ) ،توسط مهندس سعید بحرانی فرد

 

دوره آموزش Asp.Net Core

دوره آموزش Asp.Net Core مقدماتی تا پیشرفته - پروژه محور

این دوره مخصوص دانشجویانی می باشد که هیچ گونه آشنایی با ASP.NET و حتی هیچ گونه آشنایی با وب ندارند. در این دوره عالی و منحصر بفرد در فصل اول به صورت کامل یک قالب حرفه ای را با استفاده از HTML و Css و JavaScript پیاده سازی می کنیم تا کاربر به صورت کامل با بحث طراحی قالب که پیش نیاز اساسی برای یادگیری وب می باشد آشنا شود. بعد از مشاهده این فصل شما قادر خواهید بود قالبهای بسیار زیادی را خودتان طراحی کنید و دیدگاه بسیار خوبی در مورد طراحی قالب پیدا خواهید کرد.

 

همانطور که می دانید برای کار با MVC Core شما می بایست فریم ورک بوت استرپ را به صورت کامل بشناسید و نحوه استفاده از آن را بدانید چرا که در ویژوال استودیو و ASP MVC به صورت پیش فرض از فریم ورک بوت استرپ برای طراحی قالب صفحات استفاده شده است و فرض بر این گذاشته می شود که برنامه نویس این فریم ورک را می شناسد. بنابراین در فصل دوم مجموعه به مبحث بوت استرپ و تا حدودی جی کوئری پرداخته شده است و با طراحی قالب سایت 90tv.ir که یک قالب بسیار حرفه ای و ریسپانسیو می باشد مبحث بوت استرپ را به صورت کاملا کاربردی و پروژه محور برای کاربر آموزش داده ایم.

 

در ادامه می توانید قالب طراحی شده در فصل اول این دوره آموزشی را مشاهده بفرمایید :

 

طراحی قالب - آموزش html و css

 

همانطور که مشاهده می کنید در این فصل یک قالب بسیار حرفه ای را از صفر طراحی کرده ایم تا دانشجو به صورت کاملا کاربردی با این مبحث آشنا شود و در ادامه مشکلی جهت موارد پایه ای وب نداشته باشد. گرچه این یک قالب انگلیسی می باشد انما هیچ تفاوتی با قالب فارسی نمی کند و صرفا شما با نوشتن متون فارسی می توانید قالب را فارسی کنید. (البته در این جا بحث نحوه ایجاد ساختار قالب بوده و فارسی و انگلیسی هیچ تفاوتی نمی کند.)

 

اما در زیر می توانید تصاویری از قالب طراحی شده توسط بوت استرپ و جی کوئری (90tv.ir) را مشاهده بفرمایید:

 

طراحی قالب - آموزش بوت استرپ

 

 

 

طراحی قالب - آموزش بوت استرپ

 

 

آموزش بوت استرپ

 

همانگونه که در تصاویر بالا مشاهده می کنید این قالبی می باشد که در فصل دوم این مجموعه به صورت کامل پیاده سازی شده تا دانشجو به صورت کامل با مباحث طراحی قالب ریسپانسیو و بوت استرپ آشنا شود. با یادگیری مطالب این دو فصل شما آمادگی بسیار خوبی را جهت شروع به یادگیری ASP پیدا خواهید کرد.

 

از فصل سوم به بعد این مجموعه وارد بحث اصلی این دوره یعنی ASP.NET Core می شویم. در این دوره با انجام یک پروژه بسیار خوب و از صفر تا صد شما را به صورت کامل با مبحث Core آشنا خواهیم کرد و تسلط نسبتا خوبی را روی مباحث وب پیدا خواهید کرد.

موارد بسیار زیادی مثل انتیتی فریم ورک، Code First و ... در قالب یک پروژه آموزش داده خواهید شد.

 

(توضیحات کاملتر خواهد شد)

نکته مهم : در این دوره آموزشی سعی شده همه موارد از صفر گفته شود. اما اگر در زمینه برنامه نویسی هیچ تجربه ای ندارید  یا هیچ چیزی نمیدانید توصیه می شود حتما قبل از مشاهده این دوره آموزشی کمی سی شارپ و دیتابیس را بیاموزید. برای این منظور این دوره آموزشی پیشنهاد می گردد.

 

 

نرم افزارهای مورد استفاده در این دوره آموزشی:

  • ویژوال استودیو 2017
  • Sql Server 2014

 

 

آموزش Asp.net core

 

 

بخش های رایگان این مجموعه آموزشی:

معرفی دوره آموزشی - دموی مجموعه ( بخش 1) دانلود مستقیم آشنایی با نرم افزارهای مورد استفاده و ایجاد سایت ( بخش 2) دانلود مستقیم طراحی قالب و آشنایی با Html و Css – بخش اول ( بخش 3) دانلود مستقیم طراحی قالب و آشنایی با Html و Css – بخش دوم ( بخش 4) دانلود مستقیم طراحی قالب و آشنایی با Html و Css – بخش سوم ( بخش 5) دانلود مستقیم آموزش بوت استرپ – افزودن فایلهای مورد نیاز به پروژه ( بخش 14) دانلود مستقیم آموزش بوت استرپ – شروع به طراحی قالب بخش هدر جلسه اول ( بخش 15) دانلود مستقیم آموزش بوت استرپ – طراحی قالب بخش هدر جلسه دوم ( بخش 16) دانلود مستقیم مقدمه آموزش Asp.net Core پروژه محور ( بخش 24) دانلود مستقیم
در این فصل به مباحث پایه ای وب یعنی Html، Css و جاوا اسکریپت پرداختیم البته نه به صورت تئوری و مثالهای بی هدف!!! بلکه با طراحی یک قالب بسیار حرفه ای به صورت کاملا پروژه محور و ارائه نکات کلیدی در طراحی یک قالب.
دقت کنید اگر مباحث پایه ای وب مثل همین بحث طراحی قالب را نمی دانید و یا دچار مشکل هستید در یادگیری ASP MVC نیز به مشکل برخورد خواهید کرد بنابراین حتما این موضوع را دنبال کنید.
بخش 1 :
( معرفی دوره آموزشی - دموی مجموعه )
در این جلسه که قسمت اول از دوره آموزشی ASP MVC می باشد به معرفی روند کار و پیش نیاز های لازم برای گذراندن این مجموعه اشاره کردیم. گفتیم برای یادگیری وب در ابتدا باید حتما طراحی قالب را به صورت حرفه ای یاد بگیرید و بعد از آن باید فریم ورک بوت استرپ را فرا بگیرید که در طی این دوره به صورت کامل این موارد آموزش داده خواهد شد و بعد از آن سراغ بحث MVC خواهیم رفت.
دانلود مستقیم افزودن به سبد
قیمت: رایگان

بخش 2 :
( آشنایی با نرم افزارهای مورد استفاده و ایجاد سایت )
در این جلسه که اولین جلسه این دوره آموزشی بعد از دموی آموزش می باشد در طراحی قالب و یادگیری Html و Css و جاوا اسکریپت صحبت کردیم و گفتیم از طریق چه نرم افزارهایی می توانیم یک قالب را طراحی و پیاده سازی کنیم. در ادامه به معرفی ویژوال استودیو و نحوه آپدیت کردن موارد مورد نیاز پرداختیم و ابزار مورد استفاده در آموزش را معرفی کردیم و یک سایت جدید را در ویژوال استودیو ایجاد کردیم.
دانلود مستقیم افزودن به سبد
قیمت: رایگان

بخش 3 :
( طراحی قالب و آشنایی با Html و Css – بخش اول )
در این جلسه به صورت عملی طراحی قالب را آغاز کردیم و با معرفی تگ های مهم Html مثل body و head کار را شروع کردیم. در ادامه کم کم تگ های دیگر و نحوه استفاده آنها را معرفی کردیم. نکته مهمی که در تمامی طول این دوره به آن توجه ویژه ای خواهیم کرد نحوه استفاده کاربردی از تگ ها و المنت ها می باشد نه فقط معرفی آنها!!!
دانلود مستقیم افزودن به سبد
قیمت: رایگان

بخش 4 :
( طراحی قالب و آشنایی با Html و Css – بخش دوم )
در این جلسه نیز در ادامه جلسات گذاشته قالب مورد نظر خود را ادامه دادیم و ضمن آشنایی با بسیاری از تگها و المنت های موجود در Html با بسیاری از دستورات Css نیز آشنا شدیم و در نهایت بخش هدر قالب را طراحی کردیم.
دانلود مستقیم افزودن به سبد
قیمت: رایگان

بخش 5 :
( طراحی قالب و آشنایی با Html و Css – بخش سوم )
این جلسه نیز در ادامه جلسات گذشته قالب را ادامه دادیم و در این جا بخش منوها را کامل کردیم و با تگ های مهمی مثل لیستها یا همان ul ها و li ها آشنا شدیم و در نهایت موفق شدیم این بخش را کامل کنیم.
دانلود مستقیم افزودن به سبد
قیمت: رایگان

بخش 6 :
( طراحی قالب و آشنایی با Html و Css – بخش چهارم )
در جلسه گذشته در مورد طراحی یک منو صحبت کردیم اما منویی که در این قالب ما طراحی می کنیم بسیار حرفه ای تر از یک منوی معمولی می باشد و بخش های زیر منو و ... را هم در نظر گرفتیم تا دانشجو به صورت حرفه ای تری با این مباحث مهم در طراحی قالب آشنا شود. بنابراین در پایان این قسمت نهایتا با کامل کردن بخش زیر منوها تقریبا بحث منوها را به پایان رساندیم.
افزودن به سبد
قیمت: 2,000 تومان

بخش 7 :
( طراحی قالب و آشنایی با Html و Css – بخش پنجم )
در این جلسه وارد بخش محتوای قالب شدیم و با طراحی قسمتهای مختلف و اجزای مختلف آشنا شدیم و در پایان موفق شدیم بخش سمت راست قالب را طراحی کنیم. در این جلسه نکات مفیدی در مورد طراحی ساختار قالب ذکر شد. مثل اینکه چگونه div ها در کنار هم قرار بگیرند و ...
افزودن به سبد
قیمت: 2,000 تومان

بخش 8 :
( طراحی قالب و آشنایی با Html و Css – بخش ششم )
در این جلسه نیز در مورد بخش سمت راست قالب صحبت کردیم و با تگ های زیادی مثل a و تگ های image و ... آشنا شدیم و توانستیم به صورت های مختلفی این تگ ها را در کنار یکدیگر به کار ببریم.
افزودن به سبد
قیمت: 2,000 تومان

بخش 9 :
( طراحی قالب و آشنایی با Html و Css – بخش هفتم )
در این جلسه در مورد بخش سمت چپ قالی یا همان دسته بندی های سایت صحبت کردیم و به صورت کاملا زیبا و حرفه ای این بخش را نیز پیاده سازی کردیم.
افزودن به سبد
قیمت: 2,000 تومان

بخش 10 :
( طراحی قالب و آشنایی با Html و Css – بخش هشتم )
در این جلسه در مورد بخش میانی محتوا صحبت کردیم و موفق شدیم این بخش را نیز با موفقیت و به زیبایی طراحی کنیم و در ادامه همین جلسه نیز در مورد بخش فوتر صحبت کردیم و این بخش را نیز با موفقیت طراحی کردیم.
افزودن به سبد
قیمت: 2,000 تومان

بخش 11 :
( کار با فرم ها و استفاده از جاوا اسکریپت – بخش اول )
در این جلسه در مورد موضوع فرم ها و ایجاد کنترهای مختلف جهت ورود اطلاعات توسط کاربر صحبت کردیم و با input های مختلفی آشنا شدیم. فرم ها دارای المنت های مختلفی جهت ورود اطلاعات می باشند که تقریبا در مورد مهمترین آنها توضیح داده شد و به صورت عملی در قالب خود از آن استفاده کردیم.
افزودن به سبد
قیمت: 2,000 تومان

بخش 12 :
( کار با فرم ها و استفاده از جاوا اسکریپت – بخش دوم )
در جلسه گذشته به صورت کامل در مورد فرم ها صحبت کردیم اما در این جلسه در مورد جاوا اسکریپت و کاربرداهای آن صحبت کردیم و به صورت عملی با آن آشنا شدیم.
افزودن به سبد
قیمت: 2,000 تومان

بخش 13 :
( کار با فرم ها و استفاده از جاوا اسکریپت – بخش سوم )
در این جلسه نیز در مورد کاربردهای بیشتر جاوا اسکریپت صحبت کردیم و با توابع و سایر موارد در جاوا اسکریپت آشنا شدیم. نکته مهمی که در این جا باید گفته شود این که تمامی آموزش های به صورت کاملا پروژه محور و در قالب یه پروژه کامل گفته شد تا دانشجو کاملا این موضوع را درک کند.
افزودن به سبد
قیمت: 2,000 تومان

12

تخفیف تا تاریخ (تخفیف فوق،صرفا به خرید کل پکیج،و یا خرید فصل ها تعلق می گیرد و به خرید تک بخش ها،اعمال نمی گردد)وضعیت دوره: درحال برگزاری


تعداد قسمت ها : 24 قسمت


سطح آموزش: صفر تا صد


به همراه کدها و فایل های آموزش


پشتیبانی فنی: دارد

می توانید پس از دریافت مجموعه،مشکلات و سوالات تخصصی و فنی خود را با سازنده این مجموعه، (مهندس سعید بحرانی فرد ) در میان گذاشته و برطرف نمایید.


تعداد فصل ها: 3 فصل


مدت زمان: 11 ساعت و 7 دقیقه


دریافت کامل این مجموعه

جهت اطلاع از بروزرسانی این دوره آموزشی و اطلاع از بخش های جدید،ایمیل خود را وارد نمایید:

مخاطبین این دوره،آموزش های زیر را نیز دیده اند

نظرات/پرسش ها/پیشنهادات


مهتاب میگه:

خدا خیرتون بده مهندس من قبلا آموزش های دیگه رو دیده بودم در رابطه با ساخت لایوت با بوت استرپ اما اصلا نمی تونستم ظاهر یک سایت رو با بوت استرپ پیاده سازی کنم اما الان یاد گرفتم :) سپاس ...

کاربر میگه:

با سلام در این دوره از مباحث زیر استفاده میشود؟
asp.net identity
Razor
Validation
Role Base Security
Claim
Routing
Action Result
و همچنین موضوع پروژه پایانی
با تشکر

پاسخ:

با سلام و درود
در این دوره در قالب یک پروژه کتابخانه سعی میشه همه موارد و بسیاری از موارد دیگه پوشش داده بشه
موفق باشید

اسماعیل میگه:

متشکر از آموزشهای بسیار عالی و با هدف مهندس بحرانی فرد
لطفا زودتر این دوره رو کامل کنید

پاسخ:

درود بر شما
حتما بزودی کامل میشه
موفق باشید

امیر میگه:

سلام خیلی سایتتون خوبه من این آموزش خریدم راضی بودم شمابرای خرید ممبر جای معتبری میشناسید یا خودتون انجام میدید؟

پاسخ:

درود بر شما
ممبر؟ این سایت آموزشی هست فروش ممبر نیست
موفق باشید

جواد ج میگه:

سلام
من دوتا آموزش از مهندس بحرانی گرفتم و دیدم
واقعا عالی تدریس میکنه
مطالب مهم و کاربردی به زبان خیلی ساده بیان میکنه
واقعا آموزش هاش خوبه و روانه
مطمئنا و حتما این آموزش رو هم وقتی تکمیل بشه میخرم و نگاه میکنم
فقط خواستم بدونم در این دوره تکنولوژی های Json و Angular.js هم تدریس میشه یا نه؟
و اینکه این آموزش asp.net mvc هست یا asp.net core ؟

پاسخ:

با سلام و درود
این دوره هنوز تکمیل نشده و تمام سعی ما این هست به روز ترین تکنولوژی ها رو استفاده کنیم.
لیست کامل امکانات و تکنولوژی های مورد استفاده به زودی در همین صفحه نوشته میشه
موفق باشید

آرمان میگه:

الان نسخه ۲ اش آمده و تغییراتی کرده ولی آموزش شما حداکثر در رابطه با نسخه ۱.۱ یا ۱.۲ هست

پاسخ:

درود بر شما
دوست گرامی تمامی زبانهای برنامه نویسی خصوصا زبانهای مایکروسافت همه ساله و حتی گاهی چند ماه یکبار یک نسخه جدید ازشون منتشر میشه . مثلا برای همین Mvc نسخه های 2..3..4..5..6 منتشر شد. اما همه اینها در مفهوم یکی هستن و نهایتا چند تا متد و کلاس بهشون اضافه شده.
بنابراین اگر شما بخواهید مرتبا منتظر بمونید تا جدیدترین نسخه رو یاد بگیرید هیچ موقع نباید شروع به یادگیری کنید چون تا شما یاد بگیرید نسخه جدیدتر اومده.
ضمنا core یک تکنولوژی جدید هست و نسخه 2 هم به تازگی منتشر شده بهتر هست صبر کنیم و مدتی بگذره تا این نسخه stable بشه.
در همین نسخه 1.1 هم تمام موارد مورد نیاز وجود داره.
موفق باشید

معین میگه:

سلام می خواستم بدونم در این دوره آیا تکنولوژی های بی نظیر Json و Angular.js هم آموزش داده می شود؟ این دو تکنولوژی بسیار مهم تقریبا از شروط بازار کار امروز هستند!!

پاسخ:

درود بر شما
این دوره مقدماتی تا پیشرفته asp. net core هست در قالب یک پروژه
بسیاری از تکنولوژیها مثل جی کویری... جیسون و... توش هست
موفق باشید

شاهین سبحانی میگه:

با سلام
جناب استاد بحرانی فرد عزیز ضمن عرض خسته نباشید خواستم عرض کنم واقعا و به دور از هرگونه اغراق و تملقی شما یکی از نادر اساتیدی هستید که مطالب سطح بالا را بسیار بسیار آسان آموزش می دهید و این هنر است. حتی اینکه شما بارها هنرجویان تان را امیدوار به پیشرفت و فراگیری کلیه مطالب می کنید بسیار ارزنده و شایان تقدیر خواهد بود.
جناب استاد من پارسال تقریبا 2 درصد از برنامه نویسی بیشتر نمی دانستم اما امروز به لطف خداوند و وجود آموزش های درجه یک حضرتعالی و سایر همکاران تان نه تنها یک برنامه نویس تقریبا حرفه ای ویندوزی هستم، بلکه خوشبختانه به راحتی با مفاهیم HTML و CSS و Bootstrap نیز به طور مفهومی و کاربردی آشنا شدم و همانطور که قبلا در جای دیگر نیز عرض کردم بی صبرانه منتظر این آموزش شما نیز خواهم ماند.

پیروز باشید و سربلند
یا علی

پاسخ:

با سلام و درود خدمت شما جناب سبحانی عزیز
بنده قبلا هم عرض کردم اگر شما و سایر کاربران یک برنامه نویس خوب شده اید تلاش و کوشش خود شما بوده و بنده فقط جنبه راهنما دارم برای شما دوستان.
انشاالله تمام تلاش خودم رو خواهم کرد این دوره هم بسیار مفهومی و کاربردی باشه.
متشکرم از شما دوست عزیز

علی میگه:

سلام ، اگه امکانش هست این دوره را asp.net Mvc اموزش بدید و بعد از این دوره شروع کنید به آموزش asp.net coreدادن ، ممنون میشم

پاسخ:

با سلام و درود
با توجه به درخواست های زیاد کاربران این دوره core خواهد بود
موفق باشید

یاسر برمکی میگه:

ممنون از استاد بحرانی فرد
واقعا در فن بیان و نحوه انتقال مفاهیم به دانشجو شما دارای استعداد خاصی هستید
شما هم خوب تدریس می کنید هم خوب امید میدید

پاسخ:

درود بر شما
ممنون از شما
موفق باشید

حسن میگه:

سلام جناب بحرانی من تازه کار هستم چرا اینقدر از asp.nt coreدوستان درخواست میدن مگه این با اون چه فرقی داره
و برای مبتدی ها کدوم پیشنهاد میکنید
البته با html/css/
و کمی بوت استرپ اشنایی دارم

پاسخ:

درود بر شما
بله با توجه به درخواست دوستان تصمیم بر این شد که Core آموزش داده بشه.


تکنولوژی Core جدیدترین تکنولوژی مایکروسافت هست که به اختصار در موردش توضیحی میدم
اول اینکه در طراحی صفحات در core از همون html و css استفاده میشه در حالی که در mvc های قدیمی تر از دستورات htmlHelper استفاده میشد که کمی کار رو سخت می کرد.
دوم اینکه core روی همه سیستم عامل ها قابل اجراست و دیگه اینجوری نیست که حتما باید ویندوز باشه.
سوم سرعت و امنیت بالاتر core هست.
پیش نیازش دیگه asp webForm نیست و این خیلی کار رو برای مبتدی ها آسون میکنه چون برای Mvc باید تا حدودی webForm هم بلد باشید.
در مجموع یکی از به روز ترین و بهترین تکنولوژِیهای مایکروسافت هست.

البته برای یادگیری Core تا حدودی باید Mvc هم بلد باشید ولی کار در اینجا بسیار حرفه ای تر و تا حدودی آسون تر هست
موفق باشید

طراح میگه:

سلام
آیا این دوره asp core هست؟

پاسخ:

درود بر شما
بله Asp Core رو آموزش خواهیم داد
موفق باشید

بابک میگه:

با سلام آقای مهندس بحرانی . خسته نباشید.
از آموزش بسیار عالی شما ممنونم .
در ابتدا فرموده بودید که این دوره ASP.NET MVC هست اما در چند پست اخیر عنوان کردید که دوره رو با ASP.NET MVC CORE پیش میبرید .
اولاً ممندن میشم توضیحاتی در مورد اختلاف این دو تکنولوژی بیان کنید و مزیت MVC CORE رو هم بگید .
دوم اینکه اگه این دوره رو با CORE تموم کنید ، دوره بعدی که پیشرفته و کامل هست رو هم با CORE انجام میشه یا خیر ؟
سوم اینکه آیا MVC CORE برای کسی که تا حالا با MVC کار نکرده مناسب هست یا خیر .
بی نهایت ممنونم .

پاسخ:

درود بر شما
بله با توجه به درخواست دوستان تصمیم بر این شد که Core آموزش داده بشه.


تکنولوژی Core جدیدترین تکنولوژی مایکروسافت هست که به اختصار در موردش توضیحی میدم
اول اینکه در طراحی صفحات در core از همون html و css استفاده میشه در حالی که در mvc های قدیمی تر از دستورات htmlHelper استفاده میشد که کمی کار رو سخت می کرد.
دوم اینکه core روی همه سیستم عامل ها قابل اجراست و دیگه اینجوری نیست که حتما باید ویندوز باشه.
سوم سرعت و امنیت بالاتر core هست.
پیش نیازش دیگه asp webForm نیست و این خیلی کار رو برای مبتدی ها آسون میکنه چون برای Mvc باید تا حدودی webForm هم بلد باشید.
در مجموع یکی از به روز ترین و بهترین تکنولوژِیهای مایکروسافت هست.

البته برای یادگیری Core تا حدودی باید Mvc هم بلد باشید ولی کار در اینجا بسیار حرفه ای تر و تا حدودی آسون تر هست
موفق باشید

حسین میگه:

اگر میشه asp.net core هم آموزش بدین ، خیلی بهتره ، هیج جا این آموزش رو پیدا نکردم

پاسخ:

با سلام و درود
در حال بررسی هستم
احتمالا core باشه
موفق باشید

Hamed میگه:

سلام مهندس خسته نباشی آیا مشخص هست که این آموزش در چند فصل ارایه خواهد شد و تقریبا تا کی تموم میشه؟

پاسخ:

با سلام و درود
این که چند فصل میشه دقیقا مشخص نیست
ولی سعی میکنم زودتر تمومش کنم
البته کیفیت کار هم باید حفظ بشه حتما
موفق باشید

محمد نور میگه:

سلام من دوره اتوماسیون رو گرفتم خیلی خوب هست. این دوره هم امیدوارم مثل همون دوره باشه

پاسخ:

با سلام و درود
انشاالله همینطور هست
موفق باشید

محمد میگه:

سلام استاد
تو این دوره شما از دیتا بیس MYSQL استفاده می کنید با زمپ وومپ درسته ؟؟؟

پاسخ:

با سلام و درود
خیر از sql Server استفاده میشه
موفق باشید

حسن کریمی میگه:

خیلی عالی بود فصل اولش
تا حالا اینقد مفهومی و کاربردی با طراحی قالب و دستورات html و css آشنا نشده بودم
خواهشا بقیه دوره رو هم همینجور با برنامه جلو ببرید

پاسخ:

درود بر شما
انشاالله که ادامه آموزش هم به همین صورت خواهد بود
موفق باشید

حمیدرضا میگه:

فصل اولش خیلی خوب بود
لطفا سایر فصلها هم به همین شکل ادامه بدید

پاسخ:

با سلام و درود
تشکر از شما
چشم حتما
موفق باشید

علی میگه:

با سلام و خسته نباشید
لطفا با ASP Core آموزش بدین این دوره رو!!!
با تشکر

پاسخ:

با سلام و درود
این دوره مقدماتی تا پیشرفته آموزش ASP MVC هست.
انشاالله در دوره های بعدی تکنولوژیهای دیگه هم آموزش داده میشه
موفق باشید

میلاد میگه:

میخواستم بدونم تو این دوره این موارد آموزش داده میشه یا نه؟
asp .net core
entityframework 7 code first
linq
..... یه پیشنهاد هم داشتم واسه مهندس بحرانی فرد...اگر به جای بوت استرپ فریمورک متریالیز رو آموزش بدن خیلی بهتر هست

پاسخ:

با سلام و درود
بابت پیشنهاد شما تشکر می کنم.
این دوره آموزش مقدماتی هست و تمامی موارد رو به صورت پایه آموزش میدیم. مثلا در فصل اول به صورت پایه ای html و css رو گفتیم یا در فصل دوم بوت استرپ.
به جای بوت استرپ فریم ورک های دیگه ای هم میشه استفاده کرد اما چون این دوره مقدماتی هست و میخایم دانشجو با مقدمات کار و پیش نیازهای اصلی آشنا بشه فعلا همین موارد مطرح شده در فیلم ها بهتر هست جهت آموزش. انشاالله در دوره های بعدی از تکنولوژی های دیگه استفاده میشه
موفق باشید

کاربر میگه:

آیا asp.net core آموزش داده می شود؟

پاسخ:

با سلام و درود
خیر این دوره asp.net mvc هست
موفق باشیدنظر/پرسش/پیشنهاد شما


در صورت تمایل به دریافت پیامک به هنگام پاسخ به سوال شما و یا به هنگام درج نظر شما در سایت، شماره همراه خود را وارد نمایید.

نام و نام خانوادگی:
شماره همراه:
ایمیل:
* پرسش/نظر/پیشنهاد/درخواست:
حروف تصویر:
فصل های دیگر این مجموعه
فصل 1
فصل 2
فصل 3
سایر بخش های مجموعه
بخش ( 1 ) : معرفی دوره آموزشی - دموی مجموعه
بخش ( 2 ) : آشنایی با نرم افزارهای مورد استفاده و ایجاد سایت
بخش ( 3 ) : طراحی قالب و آشنایی با Html و Css – بخش اول
بخش ( 4 ) : طراحی قالب و آشنایی با Html و Css – بخش دوم
بخش ( 5 ) : طراحی قالب و آشنایی با Html و Css – بخش سوم
بخش ( 6 ) : طراحی قالب و آشنایی با Html و Css – بخش چهارم
بخش ( 7 ) : طراحی قالب و آشنایی با Html و Css – بخش پنجم
بخش ( 8 ) : طراحی قالب و آشنایی با Html و Css – بخش ششم
بخش ( 9 ) : طراحی قالب و آشنایی با Html و Css – بخش هفتم
بخش ( 10 ) : طراحی قالب و آشنایی با Html و Css – بخش هشتم
بخش ( 11 ) : کار با فرم ها و استفاده از جاوا اسکریپت – بخش اول
بخش ( 12 ) : کار با فرم ها و استفاده از جاوا اسکریپت – بخش دوم
بخش ( 13 ) : کار با فرم ها و استفاده از جاوا اسکریپت – بخش سوم
بخش ( 14 ) : آموزش بوت استرپ – افزودن فایلهای مورد نیاز به پروژه
بخش ( 15 ) : آموزش بوت استرپ – شروع به طراحی قالب بخش هدر جلسه اول
بخش ( 16 ) : آموزش بوت استرپ – طراحی قالب بخش هدر جلسه دوم
بخش ( 17 ) : آموزش بوت استرپ – طراحی قالب بخش منوها
بخش ( 18 ) : آموزش بوت استرپ – طراحی قالب بخش محتوا جلسه اول
بخش ( 19 ) : آموزش بوت استرپ – طراحی قالب بخش محتوا جلسه دوم
بخش ( 20 ) : آموزش بوت استرپ – طراحی بخش محتوا جلسه سوم
بخش ( 21 ) : آموزش بوت استرپ - طراحی بخش محتوا جلسه چهارم
بخش ( 22 ) : آموزش بوت استرپ - طراحی بخش محتوا جلسه پنجم
بخش ( 23 ) : آموزش بوت استرپ – طراحی بخش فوتر
بخش ( 24 ) : مقدمه آموزش Asp.net Core پروژه محور
به راهنمایی نیاز دارید؟و یا سردرگم هستید؟
021-4762 3380 939-656-2210 تماس از ساعت 9 الی 13 و 17 الی 20 آدرس های ایمیل سایت: clicksite.ir@gmail.com

کسب درآمد کنید
اگر در هر زمینه ای مربوط به رشته های مهندسی و یا برنامه نویسی به تخصص خودایمان دارید،پس زمان را تلف نکنید و هم اکنون دست به کار شوید.به جمع متخصصی بپیوندید،گامی در راستای ارتقا سطح آموزش های تصویری فارسی بردارید. کلیک سایت از طرف همه مهندسین ،شما را دعوت به همکاری می نماید.وجود شما افتخاری برای همه ماست.

نماد اعتماد تجارت الکترونیک دو ستاره

سایر مجوزهای کلیک سایت

تخصص خود را ارزان نفروشید | یکبار تلاش=کسب درآمد دائمی تا آخر عمر | اگر به توانایی خود ایمان دارید،کلیک سایت بهترین فرصت برای شماست | اگر به دنبال شغل پاره وقت هستید،فرصت را از دست ندهید