مشاوره رایگان
دریافت لینک های دانلود دریافت پستی درب منزل مبلغ کل: تومان
جهت دریافت کد تخفیف به کانال تلگرام مراجعه و یا با پشتیبان آنلاین هماهنگ نمایید

نحوه ساخت خبرنامه جهت ارسال ایمیل انبوه با میل چی

( فیلم آموزشی ) ،توسط مهندس پیمان بندی

بخش های رایگان این مجموعه آموزشی:

آشنایی کامل با ایمیل مارکتینگ ( بخش 1 ) دانلود مستقیم معرفی ویژگی های بیشتر میل چی ( بخش 12 ) دانلود مستقیم آشنایی با مفاهیم و اصطلاحات رایج در ایمیل مارکتینگ ( بخش 14 ) دانلود مستقیم دانستنی های پرستیژ ایمیل مارکتینگ ( بخش 15 ) دانلود مستقیم
شما در حال مشاهده كاملترین دوره آموزش بازاریابی ایمیلی هستید. یكی از پر سود ترین و ارزان ترین روش های بازاریابی در جهان استفاده از ایمیل ماركتینگ می باشد؛ روشی بسیار نوین پر بازده و پر سود كه باعث می شود فروش و بازدید وب سایت شما چندین برابر شود.مهمترین نكته ای كه كاربران نمیدانند نحوه ی انجام اینكار است همراه با اینكه چگونه میتوانند لیست خوبی از كاربران هدفت جمع كنند. در این دوره آموزشی می آموزید كه به سادگی و كاملا حرفه ای اینكار را انجام بدهید.

وضعیت دوره: درحال برگزاری


تعداد قسمت ها : 0 قسمت


مدت زمان: 16 دقیقه


جهت اطلاع از بروزرسانی این دوره آموزشی و اطلاع از بخش های جدید،ایمیل خود را وارد نمایید:

مخاطبین این دوره،آموزش های زیر را نیز دیده اند

نظر/پرسش/پیشنهاد شما


در صورت تمایل به دریافت پیامک به هنگام پاسخ به سوال شما و یا به هنگام درج نظر شما در سایت، شماره همراه خود را وارد نمایید.

نام و نام خانوادگی:
شماره همراه:
ایمیل:
* پرسش/نظر/پیشنهاد/درخواست:
حروف تصویر:
سایر بخش های مجموعه
به راهنمایی نیاز دارید؟و یا سردرگم هستید؟
021-4762 3380 939-656-2210 تماس از ساعت 9 الی 13 و 17 الی 20 آدرس های ایمیل سایت: [email protected]

کسب درآمد کنید
اگر در هر زمینه ای مربوط به رشته های مهندسی و یا برنامه نویسی به تخصص خودایمان دارید،پس زمان را تلف نکنید و هم اکنون دست به کار شوید.به جمع متخصصی بپیوندید،گامی در راستای ارتقا سطح آموزش های تصویری فارسی بردارید. کلیک سایت از طرف همه مهندسین ،شما را دعوت به همکاری می نماید.وجود شما افتخاری برای همه ماست.

نماد اعتماد تجارت الکترونیک دو ستاره

سایر مجوزهای کلیک سایت

تخصص خود را ارزان نفروشید | یکبار تلاش=کسب درآمد دائمی تا آخر عمر | اگر به توانایی خود ایمان دارید،کلیک سایت بهترین فرصت برای شماست | اگر به دنبال شغل پاره وقت هستید،فرصت را از دست ندهید
-->