زامارین پلی به سمت برنامه نویسی اندروید و ios

زامارین یکی از زبان های مبتنی بر دات نت برای ساخت اپلیکیشنهای اندروید و ios می باشد که امروزه مورد توجه بسیار از برنامه نویسان قرار گرفته است

wave

قدیما یادگیری خیلی سخت بود!

با استفاده از آموزش های ارائه شده در کلیک سایت ، میتونی از همین لحظه یادگیری رو به صورت کاربردی شروع کنی ، کار یاد بگیری و از تخصص خودت کسب درآمد کنی!
از ابتدای یادگیری تا ورود به بازار کار با شمائیم.
برای شروع کافیه طبق مراحلی که در همین صفحه توضیح داده شده عمل کنی . تمام مطالب رو گام به گام آموزش خواهی دید .

1

گام نخست:

همانطور که شاید شنیده باشید ، زامارین یکی از زبان های مبتنی بر دات نت ( سی شارپ) است که تحت پشتیبانی مایکروسافت قرار دارد . این زبان برنامه نویسی ، برای تولید انواع اپلیکیشن های اندروید و ios مورد استفاده قرار میگیرد. یکی از مهمترین مزایای زاماین اینست که با یکبار کدنویسی ، شما می توانید هم خروجی اندروید داشته باشید و هم خروجی برای آیفون . بنابراین این موضوع باعث شده بسیار از برنامه نویسان علاقه خاصی به زامارین نشان دهند. یک نکته مهم: برنامه نویسی سمت سرور (سایت) ، همواره مبحثی جدانشدنی از برنامه نویسی اندروید و آیفون محسوب می شود. تقریبا تمام اپلیکیشن هایی که شما دیده اید ، قسمت سمت سرور نیز دارند . سمت سرور برای نگهداری دیتا و اطلاعات و سپس بازخوانی آنها مورد استفاده قرار میگیرد . علاوه بر آن ، تمامی اپلیکیشنها نیاز به پنل مدیریتی دارند که این پنل مدیریت تحت وب (یعنی به صورت سایت ) باید طراحی شود . از این رو اکیدا توصیه میشود که اگر علاقه مند به مبحث زامارین هستید ، سعی کنید از دوره های طراحی وب با Asp.net نیز استفاده کنید تا بتوانید قسمت سمت سرور اپلیکیشن خود و نیز پنل مدیریتی ان را به راحتی بدون نیاز به شخص دیگر، طراحی و اجرا کنید. از این رو در کلیک سایت برای اولین بار در ایران ، دوره های چند سکویی تولید و ارائه شده است. منظور از چند سکویی آنست که در ابتدا سایت مربوطه پیاده سازی می شود و سپس اپلیکیشن آن سایت نیز بر اساس همان دیتابیس اجرا و پیاده می شود. در ادامه همین صفحه به معرفی این دوره ها می پردازیم...
2

گام دوم : دوره پکیج صفرتاصد زامارین (برنامه نویسی اندروید و iOS با سی شارپ) پروژه دیجی کالا

تعداد جلسات دوره : 179

مدرس دوره : مهندس مختار سهولی

سطح آموزش: صفر تا صد

معرفی کوتاه :

در این دوره ابتدا مقدمات لازم برای شروع زامارین را آموزش می بینیم ، سپس در ادامه پس از اینکه مقدمات و مفاهیم زامارین را فرا گرفتیم ، به پیاده سازی یک پروژه کاملا حرفه ای تحت اپلیکیشن فروشگاهی مشابه دیجی کالا خواهیم پرداخت تا تسلط شما بر موضوعات آموزش دیده شده چندین برابر بیشتر شود.

3

گام سوم : دوره ساخت فروشگاه دیجی‌کالا با ASP.Net Core

تعداد جلسات دوره : 357

مدرس دوره : مهندس محسن سعیدی پور

سطح آموزش: صفر تا صد

معرفی کوتاه :

هدیه ای بی نظیر به علاقه مندان Asp.net : در این دوره به آموزش کامل Asp.net تحت پروژه ساخت فروشگاهی مشابه دیجی کالا می پردازیم . در این دوره قالب و زبانهای سمت کلاینت از جمله html+css و .. نیز به طور کامل آموزش داده شده است. از اینرو شما برای شروع این دوره تنها به اشنایی با مفاهیم سی شارپ نیاز دارید و نه چیز بیشتری. همچنین از مزایای این پکیج ، طراحی اپلیکیشن اندروید و ios برای سایت می باشد. در این پکیج هم Asp.net را فرا خواهید گرفت و هم زامارین ( برنامه نویسی برای موبایل) . مدرس این دوره مهندس سعیدی پور می باشند.

4

گام چهارم : دوره ساخت پروژه دیوار بصورت دو سکویی با ASP.NET Core و Xamarin

تعداد جلسات دوره : 135

مدرس دوره : مهندس میلاد عامری

سطح آموزش: صفر تا صد

معرفی کوتاه :

پیش نیاز این دوره آشنایی مقدماتی با سی شارپ است. این دوره یکی از بهترین و کاربردی ترین دوره های Asp.net می باشد که به صورت کامل از صفر تا صد Asp.net نسخه Core اخرین ورژن ،آموزش داده شده است. جهت یادگیری بهتر و کاربردی تر ، اموزش در قالب ساخت پروژه مشابه سایت دیوار پیاده سازی شده است . همچنین اپلیکیشن اندروید و ios سایت نیز با استفاده از زامارین پیاده سازی شده است. به شدت توصیه می شود ، علاقه مندان Asp.net این دوره را کامل مشاهده نمایند.

چرا کلیک سایت ؟

بروز بودن آموزش ها

تمامی دوره های موجود در کلیک سایت به صورت دائم بروز رسانی شده و منطبق بر آخرین متودهای روز دنیا آپدیت می باشند.

پشتیبانی فنی اساتید

اساتید دوره های آموزشی کلیک سایت، حضور دائمی در سایت داشته ، و همواره آماده ارائه راهنمایی به دانشجویان در راستای حل مشکلات آموزشی می باشند.

دوره های کاملا کاربردی

دوره های کلیک سایت ، بر اساس پروژه و با محوریت فراگیری کاربردی ارائه شده است. پس از گذراندن دوره ها ، دانشجو قادر به انجام پروژه های کاملا حرفه ای و کاربردی خواهد بود.

آیا برای شروع نیاز به دانش قبلی دارم؟

آموزش ها به نحوی طراحی و تولید شده است که شما برای شروع یادگیری به هیچ گونه دانش قبلی نیاز نخواهید داشت. بدین معنا که آموزش ها از سطح کاملا ابتدایی و از پایه شروع می شود . بنابراین شما برای شروع نیاز به هیچ گونه پیش زمینه قبلی نخواهید داشت.

آیا حتما باید رشته مرتبط دانشگاهی داشته باشم؟

دوست گرامی من توجه داشته باش که حتی اگر رشته دانشگاهی شما هیچ ارتباطی هم به نداشته باشه و کاملا بی ربط باشه به موضوع ، باز هم میتونی از آموزش ها استفاده کنی . به هیچ عنوان نیاز به این نیست که شما حتما رشته دانشگاهی تون مرتبط با آموزش ها بوده باشه

آیا حتما باید رشته مرتبط دانشگاهی داشته باشم؟

دوست گرامی من توجه داشته باش که حتی اگر رشته دانشگاهی شما هیچ ارتباطی هم به نداشته باشه و کاملا بی ربط باشه به موضوع ، باز هم میتونی از آموزش ها استفاده کنی . به هیچ عنوان نیاز به این نیست که شما حتما رشته دانشگاهی تون مرتبط با آموزش ها بوده باشه

آیا آموزش های کلیک سایت کاربردی است؟

یکی از مشکلات سیستم آموزشی دانشگاه های ما شاید این باشد که اغل اموزش ها تئوری محض است. بدین معنا که دانشجویان پس از خروج از دانشگاه ، به صورت کاربردی قادر به انجام پروژه ها نیستند. به همین دلیل ، سیستم آموزشی کلیک سایت علاوه بر آموزش های تئوری لازم ، آموزش های کاربردی را نیز به طور جامع و کامل ارائه نموده است. از این رو پس از طی کردن دوره های کلیک سایت ، شما به صورت عملیاتی و کاملا کاربردی ، آماده اجرای پروژه های گوناگون خواهید بود.

آموزش پروژه محور به چه معناست؟

به طور کلی شاید بتوان آموزش را به دو نوع تقسیم بندی نمود : آموزش های تئوری و آموزش های پروژه محور. آموزش پروژه محور به این معناست که در طول آموزش ها ، علاوه بر یادگیری مطالب تئوری ، به صورت کاملا عملیاتی ، یک یا چندین پروژه واقعی نیز توسط مدرس پیاده سازی و آموزش داده می شود. کلیک سایت بر این باور است که دانشجویان تنها زمانی قادر به اجرای پروژه های واقعی خواهند بود که در طول آموزش و یادگیری ، پروژه های واقعی را آموزش دیده باشند. تفاوت بزرگ آموزش های کلیک سایت با سایر آموزش های موجود ، دقیقا همین پروژه محور بودن آموزش هاست.

آیا در طول آموزش پشتیبانی نیز خواهم شد؟

تمامی دوره های کلیک سایت که مشمول پشتیبانی فنی شده اند ، در طول آموزش و یادگیری توسط مدرس مربوطه پشتیبانی خواهند داشت. اگر شما در طول آموزش شما به مشکلی برخوردید و یا سوالی برای شما پیش آمد ، مدرس دوره مربوطه پاسخگوی شما خواهد بود.

نحوه دریافت پکیج ها به چه صورت است؟

پکیج های ارائه شده ، به دو صورت قابل دریافت است . به صورت دانلود مستیقم از سایت و یا به صورت ارسال پستی دی وی دی ها. توجه نمائید که در صورت سفارش پستی دی وی دی ها ، لینک های دانلود نیز به صورت رایگان بدون هزینه اضافه ، در اختیار شما قرار میگیرد . ارسال پستی به تمام نقاط کشور امکان پذیر می باشد.

نمی دانم که موفق میشوم یا نه؟

بارها این سوال را از دانشجویان مختلف شنیده ایم که : من نمیدانم میتوانم یاد بگیرم یا خیر؟ در پاسخ باید گفت : کافیست اندکی تلاش و همت به خرج دهید! کارآموزان و دانشجویان زیادی در طول زمان فعالیت سایت ، از نقطه صفر به درجات بسیار پیشرفته ای دست پیدا کرده اند. نظرات کارآموزان در ادامه همین صفحه گواه این موضوع است. تنها و تنها کمی تلاش و برنامه ریزی لازم است.

آموزش های زیادی در اینترنت وجود دارد، سر در گم شده ام

شاید با یک سرچ ساده در گوگل ، آموزش های زیادی را مشاهده نموده باشید . این طبیعی است که برای انتخاب آموزش مناسب سر در گم شده باشید . اگر هر گونه سوال یا ابهامی در انتخاب اموزش مناسب داشته باشید کافیست از طریق هر یک از راه های ارتباطی با کارشناسان کلیک سایت در ارتباط باشید تا تمامی ابهامات و سوالات شما در این زمینه مرتفع گردد.

پس از آموزش ها ،چگونه وارد بازار کار شوم؟

یکی از اصلی ترین سوالات دانشجویان که همواره با آن رو به رو شده ایم ، این بوده که من پس از دیدن اموزش ها چطور وارد بازار کار شوم؟ پاسخ اینست که ورود به بازار کار ترفندها و برنامه ریزی های خاصی نیاز دارد . اینکه از کجا شروع کنید و چگونه به مرور خود را در بازار کار مطرح کنید ، نیازمند راهنمایی متخصصین مربوطه می باشد . از این رو مدرس دوره تا انتهای ورود شما به بازار کار ، در کنار شما خواهند بود. هدف اصلی مجموعه کلیک سایت ، صرفا آموزش دادن نیست ، بلکه هدف بزرگتری وجود دارد که آن ، ورود به بازار کار و کسب درآمد می باشد.

آیا لینک های دانلود محدودیت دارند؟

کلیک سایت جهت رفاه حال شما کاربران عزیز و گرامی سایت ، هیچ گونه محدودیتی در لینک های دانلود در نظر نگرفته است. بنابراین شما می توانید به صورت دائمی به تعداد دفعات نامحدود از لینکهای دانلود استفاده نمائید.

سرورهای دانلود سایت در چه موقعیتی قرار گرفته؟

سرورهای دانلود سایت تماما در ایران می باشد . از این رو شما قادر به دانلود با حداکثر سرعت بوده و همچنین هزینه ترافیک دانلود نیز با توجه به داخلی بودن سرورهای دانلود ، از سمت ISP ها (شرکت های ارائه کننده اینترنت) با تخفیف لحاظ می گردد و برای دانلود نیاز به هزینه کمتری برای شارژ اینترنت خواهید داشت.

حضوری بهتره یا مجازی؟

یکی از سوالات پر تکرار از سوی دانشجویان ، همواره این سوال بوده که آیا برای یادگیری حتما باید حضوری اموزش دید ؟ پاسخ اینست که نمیتوان به صورت کلی گفت که اموزش های حضوری بهتر هستند یا مجازی. آنچه ملاک برتری است ، میزان کامل بودن محتوا و شیوه و کیفیت ارائه خدمات است نه صرف حضوری یا مجازی بودن. چه بسا یک اموزش مجازی سرفصلها و مطالب بسیار کاملتری نسبت به دوره حضوری مشابه داشته باشد. چه بسا مدرس یک دوره مجازی بسیار قوی تر از یک مدرس حضوری مشابه تدریس کند.بنابراین در مقایسه میان اموزش های مختلف ، بایستی تمامی فاکتورها را در نظر گرفت نه فقط حضوری یا مجازی بودن. اما تجربه ثابت کرده است هر کدام از سیستم های آموزشی مزایا و معایب خود را دارند. اما بدون تردید ، آموزش های مجازی شیوه های بسیار نوین و بروزی را برای یادگیری ارائه نموده اند که نمی توان این امر را انکار نمود. دانشجویان کثیری با استفاده از دوره های مجازی کاربردی ، به موفقیت های بسیار خوبی دست پیدا کرده اند . چرا که اموزش های مجازی ، نیازمند هزینه کمتر ، زمان کمتر ، اتلاف وقت کمتر بوده و کارآیی خود را در عمل به اثبات رسانیده است.

آیا آموزش های کلیک سایت بروز هستند؟

یکی از مهم ترین نکات یک آموزش ، بروز بودن آن بر اساس آخرین متودهای روز دنیا می باشد. تمامی اموزش های ارائه شده در کلیک سایت ، منطبق با جدیدترین ورژن ها بروز رسانی می گردد و به صورت دوره ای مطالب آپدیت می شود. از این رو ، با آرامش خاطر می توانید یادگیری را شروع کنید.

دنبال کنید!

با عضویت در کانال تلگرام سایت و یا عضویت سریع در سایت ، همواره می توانید آخرین اخبار و اطلاعیه های راجع به آموزش های منتشر شده در کلیک سایت رو دنبال نمایید. هم چنین همواره قادر خواهید بود از آخرین تخفیفات و آفرهای پکیج های کلیک سایت بهره مند شوید.

عضویت در کانال تلگرام عضویت سریع در سایت

تولید شده توسط کلیک سایت

پشتیبانی آنلاین
آماده پاسخگویی هستیم
انتخاب تصویر جهت ارسال:
در حال ضبط صدا

(جهت توقف و یا لغو ضبط از دکمه های زیر استفاده کنید)

توقف و ارسال :
لغو ضبط
در حال حاضر تمامی کارشناسان آفلاین هستند. همواره می توانید با شماره تلگرام / واتساپ 09010005000 به صورت آنلاین با ما در ارتباط باشید. جهت ورود به واتساپ کلیک کنید
0 پیام جدید
پشتیبان در حال تایپ ...
ارسال تصویر ضبط صدا
0 کارشناسان آنلاین می باشند
این گفت و گو توسط پشتیبان به اتمام رسید