طعم شیرین برنامه نویسی با زبان PHP را تجربه کن!

PHP یکی از پرکاربردترین زبان های برنامه نویسی وب در دنیای برنامه نویسی محسوب می شود

wave

قدیما یادگیری خیلی سخت بود!

با استفاده از آموزش های ارائه شده در کلیک سایت ، میتونی از همین لحظه یادگیری رو به صورت کاربردی شروع کنی ، کار یاد بگیری و از تخصص خودت کسب درآمد کنی!
از ابتدای یادگیری تا ورود به بازار کار با شمائیم.
برای شروع کافیه طبق مراحلی که در همین صفحه توضیح داده شده عمل کنی . تمام مطالب رو گام به گام آموزش خواهی دید .

1

گام نخست:

زبان PHP بیش از 80 درصد سایتهایی که شما در اینترنت می بینید با همین زبان ساخته شده است. این زبان دارای خصوصیتهای منحصر به فردی است که ان را نسبت به رقبای خود متمایز نموده است . از جمله روان و ساده بودن آن ، که یادگیری ان را بسیار ساده نموده است . همچنین این زبان بر روی سرورهای لینوکسی با قدرت پردازش و اجرا می شود و سرعت بسیار بالایی نیز در پردازش ها دارد . گذشته از آن ، حتی بر روری سرورهای ویندوزی نیز قابل اجراست . PHP یک زبان سمت سرور است که حتی در برنامه نویسی اندروید و ios نیز برای پیاده سازی سمت سرور اپلیکیشن ها مورد استفاده قرار میگیرد.
2

گام دوم : دوره آموزش صفر تا صد طراحی سایت + معماری سه لایه + امنیت + پروژه دیجی کالا

تعداد جلسات دوره : 232

مدرس دوره : مهندس محمد جعفر بلاغی

سطح آموزش: صفر تا صد

معرفی کوتاه :

اولین دوره برای شروع یادگیری طراحی سایت این دوره است . این دوره شامل آموزش کلیه زبانهای لازم برای طراحی سایت است . شما در این دوره با زبانهای لازم برای طراحی سایت آشنا می شوید.

از جمله زبانها و مباحث زیر:
html + css + html5 + css3 + jQuery +javascript+php +mysql +oop +mvc +ajax + security + seo
پس از پایان این دوره ، کلیه مفاهیم لازم برای طراحی سایت رو یاد میگیرید.

3

گام سوم : دوره پکیج آموزش پروژه محور PHP ساخت سایت نیازمندی ها مشابه شیپور

تعداد جلسات دوره : 240

مدرس دوره : مهندس میرمحمدی

سطح آموزش: صفر تا صد

معرفی کوتاه :

این دوره یکی از دوره های کاربردی برای علاقه مندان به طراحی وب محسوب می شود. در این دوره قالب با استفاده از بوت استرپ پیاده سازی شده است و سمت سرور نیز به صورت کامل با استفاده از زبان شیرین php اجرا شده. پیش نیاز این دوره ، دوره 230 قسمتی طراحی وب با php mvc می باشد. طی این دوره ، یک پروژه سایت نیازمندی ها مشابه سایت شیپور پیاده سازی شده است . این پکیج تمرین بسیار خوبی برای دانشجویان طراحی سایت محسوب می شود.

4

گام چهارم : دوره مفاهیم برنامه نویسی PHP و پایگاه داده MySQL

تعداد جلسات دوره : 169

مدرس دوره : مهندس میرمحمدی

سطح آموزش: مقدماتی

معرفی کوتاه :

در این دوره ، به صورت کامل به اموزش خود زبان PHP می پردازیم . این دوره تمامی توابع و دستورات مربوط به PHP را به صورت موشکافانه مورد بررسی قرار می دهد و همچنین نحوه کار با پایگاه داده MySQL را نیز به طور صفر تا صد به شما اموزش می دهد. این دوره شامل مینی پروژه ها و مثال های مختلفی می باشد که یادگیری را برای شما ساده تر و شیرین تر می نماید . توجه نمایید تفاوت این دوره با دوره های دیگر سایت از جمله اموزش طراحی وب با PHP MVC و یا دوره ساخت سایت مشابه شیپور ، اینست که اولا در این دوره فقط زبان PHP بررسی شده (سایر زبان ها از قبیل html+css و .. شامل نمی شود) و دوما این دوره پروژه محور نیست ، بلکه مثال محور و شامل مینی پروژ ها برای یادگیری عمیق تر شماست.

5

گام پنجم : دوره آموزش پروژه محور PHP در قالب ساخت فروشگاه اینترنتی 5040 و دیجی کالا

تعداد جلسات دوره : 162

مدرس دوره : مهندس محمد جعفر بلاغی

سطح آموزش: صفر تا صد

معرفی کوتاه :

در این پکیج به صورت پروژه محور یک فروشگاه اینترنتی با استفاده از PHP ، مشابه سایت اینترنتی 5040 (یکی از معتبرترین فروشگاه های اینترنتی) پیاده سازی شده است.

6

گام ششم : دوره پکیج 0 تا 100 لاراول ، پروژه ساخت سایت دیوار و کار با فریم ورک Vue.js

تعداد جلسات دوره : 253

مدرس دوره : مهندس میلاد مروتی

سطح آموزش: صفر تا صد

معرفی کوتاه :

فریم ورک چیست ؟ شاید تا کنون بارها عبارت "فریم ورک" را شنیده باشید.فریم ورک مجموعه ای از کتابخانه ها و کلاس ها و توابع و دستورات آماده است که به برنامه نویسان کمک میکند حجم کدنویسی کمتر و سرعت بالاتری در کدنویسی داشته باشند. فریم ورک لاراول یکی از محبوب ترین و مهمترین فریم ورک های PHP محسوب می شود که در یک پکیج به صورت کاملا اختصاصی و پروژه محور ، صفر تا صد آن را آموزش میبینیم.

توجه داشته باشید که پیش نیاز یادگیری هر فریم ورکی ، آشنایی کامل با آن زبان است . برای یادگیری لاراول نیز ، شما لازم است ابتدا PHP را به صورت کامل آموزش دیده باشید.

7

گام هفتم : دوره آموزش 0 تا 100 فریمورک Yii2 پروژه سیستم اتوماسیون اداری (به همراه سورس کامل پروژه)

تعداد جلسات دوره : 77

مدرس دوره : مهندس مسعود زینی زاده

سطح آموزش: صفر تا صد

معرفی کوتاه :

فریم ورک Yii نیز یکی از محبوب ترین و مهمترین فریم ورک های PHP محسوب می شود که در یک پکیج به صورت کاملا اختصاصی و پروژه محور ، صفر تا صد آن را آموزش میبینیم.

هماهنگونه که قبلا اشاره شد، شاید تا کنون بارها عبارت "فریم ورک" را شنیده باشید.فریم ورک مجموعه ای از کتابخانه ها و کلاس ها و توابع و دستورات آماده است که به برنامه نویسان کمک میکند حجم کدنویسی کمتر و سرعت بالاتری در کدنویسی داشته باشند.

در این پکیج نحوه ساخت یک سیستم اتوماسیون اداری تحت وب را با استفاده از این فریم ورک می آموزیم. پیش نیاز این دوره ، پکیج PHP MVC می باشد. توجه نمایید که اگر با PHP و معماری MVC آشنا هستید میتوانید مستقیما این دوره را شروع کنید

8

گام هشتم : دوره آموزش 0 تا 100 فریمورک Yii2 سیستم انباداری و حسابداری تحت وب

تعداد جلسات دوره : 188

مدرس دوره : مهندس مسعود زینی زاده

سطح آموزش: صفر تا صد

معرفی کوتاه :

در این دوره نحوه پیاده سازی یک سیستم حسابداری و انبارداری فوق العاده حرفه ای را با استفاده از فریم ورک کارآمد Yii بررسی میکنیم. در طول این اموزش نکات بسیار بسیار مهم و کاربردی را در ارتباط با این فریم ورک و مبحث طراحی سامانه های تحت وب فرا خواهید گرفت.

چرا کلیک سایت ؟

بروز بودن آموزش ها

تمامی دوره های موجود در کلیک سایت به صورت دائم بروز رسانی شده و منطبق بر آخرین متودهای روز دنیا آپدیت می باشند.

پشتیبانی فنی اساتید

اساتید دوره های آموزشی کلیک سایت، حضور دائمی در سایت داشته ، و همواره آماده ارائه راهنمایی به دانشجویان در راستای حل مشکلات آموزشی می باشند.

دوره های کاملا کاربردی

دوره های کلیک سایت ، بر اساس پروژه و با محوریت فراگیری کاربردی ارائه شده است. پس از گذراندن دوره ها ، دانشجو قادر به انجام پروژه های کاملا حرفه ای و کاربردی خواهد بود.

آیا برای شروع نیاز به دانش قبلی دارم؟

آموزش ها به نحوی طراحی و تولید شده است که شما برای شروع یادگیری به هیچ گونه دانش قبلی نیاز نخواهید داشت. بدین معنا که آموزش ها از سطح کاملا ابتدایی و از پایه شروع می شود . بنابراین شما برای شروع نیاز به هیچ گونه پیش زمینه قبلی نخواهید داشت.

آیا حتما باید رشته مرتبط دانشگاهی داشته باشم؟

دوست گرامی من توجه داشته باش که حتی اگر رشته دانشگاهی شما هیچ ارتباطی هم به نداشته باشه و کاملا بی ربط باشه به موضوع ، باز هم میتونی از آموزش ها استفاده کنی . به هیچ عنوان نیاز به این نیست که شما حتما رشته دانشگاهی تون مرتبط با آموزش ها بوده باشه

آیا حتما باید رشته مرتبط دانشگاهی داشته باشم؟

دوست گرامی من توجه داشته باش که حتی اگر رشته دانشگاهی شما هیچ ارتباطی هم به نداشته باشه و کاملا بی ربط باشه به موضوع ، باز هم میتونی از آموزش ها استفاده کنی . به هیچ عنوان نیاز به این نیست که شما حتما رشته دانشگاهی تون مرتبط با آموزش ها بوده باشه

آیا آموزش های کلیک سایت کاربردی است؟

یکی از مشکلات سیستم آموزشی دانشگاه های ما شاید این باشد که اغل اموزش ها تئوری محض است. بدین معنا که دانشجویان پس از خروج از دانشگاه ، به صورت کاربردی قادر به انجام پروژه ها نیستند. به همین دلیل ، سیستم آموزشی کلیک سایت علاوه بر آموزش های تئوری لازم ، آموزش های کاربردی را نیز به طور جامع و کامل ارائه نموده است. از این رو پس از طی کردن دوره های کلیک سایت ، شما به صورت عملیاتی و کاملا کاربردی ، آماده اجرای پروژه های گوناگون خواهید بود.

آموزش پروژه محور به چه معناست؟

به طور کلی شاید بتوان آموزش را به دو نوع تقسیم بندی نمود : آموزش های تئوری و آموزش های پروژه محور. آموزش پروژه محور به این معناست که در طول آموزش ها ، علاوه بر یادگیری مطالب تئوری ، به صورت کاملا عملیاتی ، یک یا چندین پروژه واقعی نیز توسط مدرس پیاده سازی و آموزش داده می شود. کلیک سایت بر این باور است که دانشجویان تنها زمانی قادر به اجرای پروژه های واقعی خواهند بود که در طول آموزش و یادگیری ، پروژه های واقعی را آموزش دیده باشند. تفاوت بزرگ آموزش های کلیک سایت با سایر آموزش های موجود ، دقیقا همین پروژه محور بودن آموزش هاست.

آیا در طول آموزش پشتیبانی نیز خواهم شد؟

تمامی دوره های کلیک سایت که مشمول پشتیبانی فنی شده اند ، در طول آموزش و یادگیری توسط مدرس مربوطه پشتیبانی خواهند داشت. اگر شما در طول آموزش شما به مشکلی برخوردید و یا سوالی برای شما پیش آمد ، مدرس دوره مربوطه پاسخگوی شما خواهد بود.

نحوه دریافت پکیج ها به چه صورت است؟

پکیج های ارائه شده ، به دو صورت قابل دریافت است . به صورت دانلود مستیقم از سایت و یا به صورت ارسال پستی دی وی دی ها. توجه نمائید که در صورت سفارش پستی دی وی دی ها ، لینک های دانلود نیز به صورت رایگان بدون هزینه اضافه ، در اختیار شما قرار میگیرد . ارسال پستی به تمام نقاط کشور امکان پذیر می باشد.

نمی دانم که موفق میشوم یا نه؟

بارها این سوال را از دانشجویان مختلف شنیده ایم که : من نمیدانم میتوانم یاد بگیرم یا خیر؟ در پاسخ باید گفت : کافیست اندکی تلاش و همت به خرج دهید! کارآموزان و دانشجویان زیادی در طول زمان فعالیت سایت ، از نقطه صفر به درجات بسیار پیشرفته ای دست پیدا کرده اند. نظرات کارآموزان در ادامه همین صفحه گواه این موضوع است. تنها و تنها کمی تلاش و برنامه ریزی لازم است.

آموزش های زیادی در اینترنت وجود دارد، سر در گم شده ام

شاید با یک سرچ ساده در گوگل ، آموزش های زیادی را مشاهده نموده باشید . این طبیعی است که برای انتخاب آموزش مناسب سر در گم شده باشید . اگر هر گونه سوال یا ابهامی در انتخاب اموزش مناسب داشته باشید کافیست از طریق هر یک از راه های ارتباطی با کارشناسان کلیک سایت در ارتباط باشید تا تمامی ابهامات و سوالات شما در این زمینه مرتفع گردد.

پس از آموزش ها ،چگونه وارد بازار کار شوم؟

یکی از اصلی ترین سوالات دانشجویان که همواره با آن رو به رو شده ایم ، این بوده که من پس از دیدن اموزش ها چطور وارد بازار کار شوم؟ پاسخ اینست که ورود به بازار کار ترفندها و برنامه ریزی های خاصی نیاز دارد . اینکه از کجا شروع کنید و چگونه به مرور خود را در بازار کار مطرح کنید ، نیازمند راهنمایی متخصصین مربوطه می باشد . از این رو مدرس دوره تا انتهای ورود شما به بازار کار ، در کنار شما خواهند بود. هدف اصلی مجموعه کلیک سایت ، صرفا آموزش دادن نیست ، بلکه هدف بزرگتری وجود دارد که آن ، ورود به بازار کار و کسب درآمد می باشد.

آیا لینک های دانلود محدودیت دارند؟

کلیک سایت جهت رفاه حال شما کاربران عزیز و گرامی سایت ، هیچ گونه محدودیتی در لینک های دانلود در نظر نگرفته است. بنابراین شما می توانید به صورت دائمی به تعداد دفعات نامحدود از لینکهای دانلود استفاده نمائید.

سرورهای دانلود سایت در چه موقعیتی قرار گرفته؟

سرورهای دانلود سایت تماما در ایران می باشد . از این رو شما قادر به دانلود با حداکثر سرعت بوده و همچنین هزینه ترافیک دانلود نیز با توجه به داخلی بودن سرورهای دانلود ، از سمت ISP ها (شرکت های ارائه کننده اینترنت) با تخفیف لحاظ می گردد و برای دانلود نیاز به هزینه کمتری برای شارژ اینترنت خواهید داشت.

حضوری بهتره یا مجازی؟

یکی از سوالات پر تکرار از سوی دانشجویان ، همواره این سوال بوده که آیا برای یادگیری حتما باید حضوری اموزش دید ؟ پاسخ اینست که نمیتوان به صورت کلی گفت که اموزش های حضوری بهتر هستند یا مجازی. آنچه ملاک برتری است ، میزان کامل بودن محتوا و شیوه و کیفیت ارائه خدمات است نه صرف حضوری یا مجازی بودن. چه بسا یک اموزش مجازی سرفصلها و مطالب بسیار کاملتری نسبت به دوره حضوری مشابه داشته باشد. چه بسا مدرس یک دوره مجازی بسیار قوی تر از یک مدرس حضوری مشابه تدریس کند.بنابراین در مقایسه میان اموزش های مختلف ، بایستی تمامی فاکتورها را در نظر گرفت نه فقط حضوری یا مجازی بودن. اما تجربه ثابت کرده است هر کدام از سیستم های آموزشی مزایا و معایب خود را دارند. اما بدون تردید ، آموزش های مجازی شیوه های بسیار نوین و بروزی را برای یادگیری ارائه نموده اند که نمی توان این امر را انکار نمود. دانشجویان کثیری با استفاده از دوره های مجازی کاربردی ، به موفقیت های بسیار خوبی دست پیدا کرده اند . چرا که اموزش های مجازی ، نیازمند هزینه کمتر ، زمان کمتر ، اتلاف وقت کمتر بوده و کارآیی خود را در عمل به اثبات رسانیده است.

آیا آموزش های کلیک سایت بروز هستند؟

یکی از مهم ترین نکات یک آموزش ، بروز بودن آن بر اساس آخرین متودهای روز دنیا می باشد. تمامی اموزش های ارائه شده در کلیک سایت ، منطبق با جدیدترین ورژن ها بروز رسانی می گردد و به صورت دوره ای مطالب آپدیت می شود. از این رو ، با آرامش خاطر می توانید یادگیری را شروع کنید.

گزیده نظرات دانشجویان در رابطه با کیفیت آموزش های کلیک سایت

( در زیر بخشی از نظرات کاربران کلیک سایت راجع به دوره های کلیک سایت را بشنویم) :

دنبال کنید!

با عضویت در کانال تلگرام سایت و یا عضویت سریع در سایت ، همواره می توانید آخرین اخبار و اطلاعیه های راجع به آموزش های منتشر شده در کلیک سایت رو دنبال نمایید. هم چنین همواره قادر خواهید بود از آخرین تخفیفات و آفرهای پکیج های کلیک سایت بهره مند شوید.

عضویت در کانال تلگرام عضویت سریع در سایت

تولید شده توسط کلیک سایت

پشتیبانی آنلاین
آماده پاسخگویی هستیم
انتخاب تصویر جهت ارسال:
در حال ضبط صدا

(جهت توقف و یا لغو ضبط از دکمه های زیر استفاده کنید)

توقف و ارسال :
لغو ضبط
در حال حاضر تمامی کارشناسان آفلاین هستند. همواره می توانید با شماره تلگرام / واتساپ 09010005000 به صورت آنلاین با ما در ارتباط باشید. جهت ورود به واتساپ کلیک کنید
0 پیام جدید
پشتیبان در حال تایپ ...
ارسال تصویر ضبط صدا
0 کارشناسان آنلاین می باشند
این گفت و گو توسط پشتیبان به اتمام رسید