به دنیای برنامه نویسی اندروید سلام کن

برنامه نویسی اندروید ، امروزه یکی از پر کاربردترین و پردرآمدترین حوزه های برنامه نویس محسوب می شود

wave

قدیما یادگیری خیلی سخت بود!

با استفاده از آموزش های ارائه شده در کلیک سایت ، میتونی از همین لحظه یادگیری رو به صورت کاربردی شروع کنی ، کار یاد بگیری و از تخصص خودت کسب درآمد کنی!
از ابتدای یادگیری تا ورود به بازار کار با شمائیم.
برای شروع کافیه طبق مراحلی که در همین صفحه توضیح داده شده عمل کنی . تمام مطالب رو گام به گام آموزش خواهی دید .

1

گام نخست:

برای شروع برنامه نویسی اندروید ، به یک سیستم (کامپیوتر یا لپ تاپ) ترجیحا با رم حداقل 4 یا 8 گیگ نیاز دارید . آنچه برای پردازش ها در برنامه نویسی اندروید مهم است ، رم کامپیوتر شما و همچنین قدرت CPU است. اما نگران نباشید ! با یک سیستم متوسط به بالا هم به راحتی میتوانید یادگیری را شروع کنید. امروزه برنامه نویسی اندروید یکی از پر درامدترین شاخه های برنامه نویسی است.برای شروع ، دوره صفر تا صد اندروید بهترین گزینه است که با زبان جاوا اموزش داده شده است. از آنجایی که به تازگی زبان کاتلین برای این سیستم عامل معرفی شده و بازار خوبی برای استخدام دارد ، پیشنهاد می شود که بعد از یادگیری اندروید ،به سراغ دوره های کاتلین سایت بروید .البته نگران نباشید ، ساختار در جاوا و کاتلین یکی است و تنها تفاوت در سینتکس انهاست . با یادگیری و تسلط بر جاوا یادگیری کاتلین در یک هفته هم ممکن است!!

تقریبا تمامی اپلیکیشنهای موجود در اینترنت ، دارای قسمت سمت سرور می باشند . بدین معنا که از یک سرور جهت ذخیره سازی اطلاعات و سپس دریافت آنها جهت نمایش در اپلیکیشن ، استفاده می نمایند. به عنوان مثال تصور کنید یک اپلیکیشن دارید که در آن تعدادی محصول را برای فروش قرار داده اید . خب ، این محصولات و مشخصات آنها باید کجا ذخیره شود؟ پاسخ : در سمت سرور .

بنابراین شما برای اینکه بتوانید اپلیکیشنهای بروز و آنلاین تولید کنید ، نیاز به استفاده از یک زبان سمت سرور مانند PHP خواهید داشت. از سوی دیگر ، هر اپلیکیشن نیازمند یک پنل مدیریت است ، که شما را قادر میسازد محصولات/پستها/مطالب و .. را در اپلیکیشن خود تغییر دهید یا ویرایش کنید.

تصور کنید در یک اپلیکیشن فروشگاهی ، مدیر اپلیکیشن از کجا باید لیست سفارشات را ببیند؟ چگونه باید محصولات جدید به اپلیکیشن خود اضافه کند؟ پاسخ تمام این سوالات ، ((پنل مدیریت)) است. پنل مدیریت با استفاده از طراحی وب و زبانهای سمت سرور تولید می شود. از اینرو مبحث ارتباط با سرور بسیار حائز اهمیت می باشد و در طول دوره های اندروید مورد بررسی قرار گرفته است .
برای تسلط بیشتر و کسب موقعیت های بهتر استخدامی ، یادگیری php حائز اهمیت است. چرا که در صورت عدم تسلط به برنامه نویسی سمت سرور ، شما برای اجرای یک پروژه ، نیازمند یک برنامه نویس وب خواهید بود . همچنین در صورتی که قصد اجرای یک پروژه به صورت فریلنسر داشته باشید قطعا به یک برنامه نویس وب نیاز خواهید داشت. لذا پیشنهاد ما اینست که برای کسب موفقیت های بیشتر ، علاوه بر برنامه نویسی اندروید ، به برنامه نویسی وب هم تسلط کافی داشته باشید. برای یادگیری زبان های طراحی وب  ، دوره اختصاصی مربوط به طراحی وب و PHP در کلیک سایت ارائه شده است . لذا پیشنهاد می شود ابتدا دوره طراحی وب را مشاهده نمایید تا هنگام مشاهده دوره های اندروید ، مشکلی از نظر کدنویسی سمت سرور نداشته باشید.

در ادامه ، چندین پکیج آموزشی در زمینه اندروید را به شما معرفی خواهیم کرد که کاملا از پایه شروع شده و سپس طی پروژه های مختلف ، به افزایش سطح تسلط و حرفه ای تر شدن شما می پردازد . خب دیگه زیاد توضیح ندیم و بریم سراغ دوره های آموزشی ...  

2

گام دوم : دوره آموزش صفر تا صد طراحی سایت + معماری سه لایه + امنیت + پروژه دیجی کالا

تعداد جلسات دوره : 232

مدرس دوره : مهندس محمد جعفر بلاغی

سطح آموزش: صفر تا صد

معرفی کوتاه :

اولین دوره برای شروع یادگیری طراحی سایت این دوره است . این دوره شامل آموزش کلیه زبانهای لازم برای طراحی سایت است . شما در این دوره با زبانهای لازم برای طراحی سایت آشنا می شوید.

از جمله زبانها و مباحث زیر:
html + css + html5 + css3 + jQuery +javascript+php +mysql +oop +mvc +ajax + security + seo
پس از پایان این دوره ، کلیه مفاهیم لازم برای طراحی سایت رو یاد میگیرید.

3

گام سوم : دوره آموزش صفر تا صد برنامه نویسی اندروید(اکلیپس واندروید استدیو)

تعداد جلسات دوره : 182

مدرس دوره : مهندس مجتبی نکویی

سطح آموزش: صفر تا صد

معرفی کوتاه :

این دوره ، اولین و اصلی ترین گام جهت یادگیری برنامه نویسی اندروید است. در این دوره کاملا از سطح پایه ، مباحث برنامه نویسی اندروید آغاز شده است. هیچ گونه دانش قبلی در مورد اندروید نیاز ندارید. بنابراین همین الان می توانید شروع به یادگیری کنید.

4

گام چهارم : دوره آموزش پروژه محور اندروید ساخت اپلیکیشن مشابه فیلیمو

تعداد جلسات دوره : 58

مدرس دوره : مهندس متین گودرزی

سطح آموزش: صفر تا صد

معرفی کوتاه :

پیش نیاز این دوره ، پکیج آموزش صفر تا صد برنامه نویسی اندروید می باشد. این پکیج به صورت کاملا پروژه محور ، در مورد اندروید مطالبی را به شما آموزش می دهد. در این دوره یک اپلیکیشن کاملا واقعی مشابه اپلیکیشن فیلیمو که همه شما آن را می شناسید ، طراحی ، پیاده و اجرا شده است.

5

گام پنجم : دوره آموزش ساخت اپلیکیشن اندروید دیجی کالا

تعداد جلسات دوره : 121

مدرس دوره : مهندس مجتبی نکویی

سطح آموزش: صفر تا صد

معرفی کوتاه :

پیش نیاز این دوره ، پکیج آموزش صفر تا صد برنامه نویسی اندروید می باشد. این دوره ، به طراحی و ساخت یک اپلیکیشن فروشگاهی حرفه ای مشابه با دیجی کالا پرداخته است. در پایان این دوره ، شما به سطح تسلط بسیار بالایی در زمینه برنامه نویسی دست پیدا خواهید کرد. مشاهده این پکیج ، به شدت به علاقه مندان برنامه نویسی اندروید توصیه می شود.

6

گام ششم : دوره ساخت اپلیکیشن بازار رتروفیت

تعداد جلسات دوره : 61

مدرس دوره : مهندس مجتبی نکویی

سطح آموزش: صفر تا صد

معرفی کوتاه :

پیش نیاز این دوره ، پکیج آموزش صفر تا صد برنامه نویسی اندروید می باشد. در این پکیج با مبحث مهم رتروفیت کار خواهیم کرد. این اموزش نیز همانند سایر آموزش های اندروید کلیک سایت ، کاملا پروژه محور و کاربردی و عملیاتی تدریس شده است. از اینرو با مشاهده دوره ، مطالب جدید و کاربردی بسیاری را فراخواهید گرفت.

7

گام هفتم : دوره آموزش اندروید اپلیکیشن چت مشابه تلگرام( با استفاده از Socket IO )

تعداد جلسات دوره : 62

مدرس دوره : مهندس مجتبی نکویی

سطح آموزش: صفر تا صد

معرفی کوتاه :

پیش نیاز این دوره ، پکیج آموزش صفر تا صد برنامه نویسی اندروید می باشد. در این پکیج با مبحث مهم ((سوکت)) کار خواهیم کرد. این اموزش نیز همانند سایر آموزش های اندروید کلیک سایت ، کاملا پروژه محور و کاربردی و عملیاتی تدریس شده است. در این دوره ، اپلیکیشن پیام رسان مشابه تلگرام پیاده سازی شده است.

8

گام هشتم : دوره آموزش دوره صفرتاصد کاتلین پروژه محور

تعداد جلسات دوره : 61

مدرس دوره : مهندس مجتبی نکویی

سطح آموزش: صفر تا صد

معرفی کوتاه :

کوتلین یا کاتلین یکی از فناوری های جدید گوگل محسوب می شود که توانایی تبدیل برنامه های اندرویدی به آیفون را دارد. بدین معنا که شما یکبار کدنویسی رو برای اندروید انجام میدهید و سپس هم برای اندروید و هم برای آیفون خروجی میگیرید. با این کار ، برای ایفون نیازی به کدنویسی مجدد نخواهید داشت.

9

گام نهم : دوره نوتیفیکیشن رو قورت بده(انواع نوتیفیکیشن ها-اموزش فایربیس-کار با پوشه-کاربا one signal)

تعداد جلسات دوره : 14

مدرس دوره : مهندس مجتبی نکویی

سطح آموزش: صفر تا صد

معرفی کوتاه :

حتما تا کنون اپلیکیشنهایی را روی گوشی خود نصب کرده اید ، که برای شما نوتیفیکیشن یا اطلاعیه بفرستند . در این پکیج ، مووع ارسال نوتیفیکیشن از طریق اپلیکیشنهای اندرویدی را بررسی میکنیم.

10

گام دهم : دوره ساخت موزیک پلیر و ویدیو پلیر حرفه ای اندروید دو زبانه

تعداد جلسات دوره : 16

مدرس دوره : مهندس مجتبی نکویی

سطح آموزش: صفر تا صد

معرفی کوتاه :

چگونه در اندروید یک موزیک پلیر طراحی کنیم ؟ این دوره ، به صورت اختصاصی به نحوه طراحی یک موزیک پلیر و ویدئو پلیر جهت نمایش موزیک ها و ویدئوها در دیوایس اندرویدی می پردازید. پیش نیاز این دوره ، آشنایی با مباحث برنامه نویسی اندروید می باشد.

11

گام یازدهم : دوره پکیج آموزش ساخت اپلیکیشن شارژ و پرداخت قبوض

تعداد جلسات دوره : 35

مدرس دوره : مهندس متین گودرزی

سطح آموزش: متوسط

معرفی کوتاه :

اپلیکیشنهای پرداخت قبض یا فروش شارژ امروزه بسیار رایج و درآمدزا هستند. اگر قصد دارید شما هم صاحب چنین اپلیکیشنی باشید پس درنگ نکنید ! این دوره به صورت کامل ، نحوه پیاده سازی یک اپلیکیشن پرداخت قبوض و فروش شارژ را به شما آموزش خواهد داد.

12

گام دوازدهم : دوره آموزش کار با GPS گوشی و نقشه گوگل(Google Map)

تعداد جلسات دوره : 9

مدرس دوره : مهندس مجتبی نکویی

سطح آموزش: صفر تا صد

معرفی کوتاه :

گوگل مپ ، یکی از ابزارهای بسیار کاربردی در بسیاری از اپلیکیشنهای اندروید است . برای هر برنامه نویسی به جرات ، آشنایی با گوگل مپ یکی از ملزومات کار محسوب می شود. با توجه به اهمیت گوگل مپ ، یک دوره اختصاصی برای آن ضبط شده که تقدیم شما دوستان کلیک سایت می گردد.

13

گام سیزدهم : دوره آموزش پرداخت درون برنامه ای بازار

تعداد جلسات دوره : 9

مدرس دوره : مهندس مجتبی نکویی

سطح آموزش: صفر تا صد

معرفی کوتاه :

یکی از روش های پرداخت در اپلیکیشنها ، پرداخت درون برنامه ای از طریق بازار است . انتقال پول از طریق درگاه های بانکی و پرداخت های درون برنامه ای ، یکی از ابزارهای احتناب ناپذیر برای اپلیکیشنهای اندروید امروزی محسوب می شود. این پکیج ، شما را به طور کامل با نحوه پیاده سازی پرداخت درون برنامه ای آشنا می نماید.

14

گام چهاردهم : دوره آموزش پروژه محور معماری mvp و rxjava در اندروید

تعداد جلسات دوره : 20

مدرس دوره : مهندس مجتبی نکویی

سطح آموزش: صفر تا صد

معرفی کوتاه :

همیشه سعی کنید یک قدم جلوتر از رقبای خود باشید ! اگر قصد دارید یک قدم نسبت به رقبای برنامه نویس خود پیشی بگیرید ، پس mvp و rxjava را بیاموزید ! این دوره هدیه دیگیری به علاقه مندان برنامه نویسی اندروید و شما همراهان و یاران عزیز کلیک سایت می باشد.

چرا کلیک سایت ؟

بروز بودن آموزش ها

تمامی دوره های موجود در کلیک سایت به صورت دائم بروز رسانی شده و منطبق بر آخرین متودهای روز دنیا آپدیت می باشند.

پشتیبانی فنی اساتید

اساتید دوره های آموزشی کلیک سایت، حضور دائمی در سایت داشته ، و همواره آماده ارائه راهنمایی به دانشجویان در راستای حل مشکلات آموزشی می باشند.

دوره های کاملا کاربردی

دوره های کلیک سایت ، بر اساس پروژه و با محوریت فراگیری کاربردی ارائه شده است. پس از گذراندن دوره ها ، دانشجو قادر به انجام پروژه های کاملا حرفه ای و کاربردی خواهد بود.

آیا برای شروع نیاز به دانش قبلی دارم؟

آموزش ها به نحوی طراحی و تولید شده است که شما برای شروع یادگیری به هیچ گونه دانش قبلی نیاز نخواهید داشت. بدین معنا که آموزش ها از سطح کاملا ابتدایی و از پایه شروع می شود . بنابراین شما برای شروع نیاز به هیچ گونه پیش زمینه قبلی نخواهید داشت.

آیا حتما باید رشته مرتبط دانشگاهی داشته باشم؟

دوست گرامی من توجه داشته باش که حتی اگر رشته دانشگاهی شما هیچ ارتباطی هم به نداشته باشه و کاملا بی ربط باشه به موضوع ، باز هم میتونی از آموزش ها استفاده کنی . به هیچ عنوان نیاز به این نیست که شما حتما رشته دانشگاهی تون مرتبط با آموزش ها بوده باشه

آیا حتما باید رشته مرتبط دانشگاهی داشته باشم؟

دوست گرامی من توجه داشته باش که حتی اگر رشته دانشگاهی شما هیچ ارتباطی هم به نداشته باشه و کاملا بی ربط باشه به موضوع ، باز هم میتونی از آموزش ها استفاده کنی . به هیچ عنوان نیاز به این نیست که شما حتما رشته دانشگاهی تون مرتبط با آموزش ها بوده باشه

آیا آموزش های کلیک سایت کاربردی است؟

یکی از مشکلات سیستم آموزشی دانشگاه های ما شاید این باشد که اغل اموزش ها تئوری محض است. بدین معنا که دانشجویان پس از خروج از دانشگاه ، به صورت کاربردی قادر به انجام پروژه ها نیستند. به همین دلیل ، سیستم آموزشی کلیک سایت علاوه بر آموزش های تئوری لازم ، آموزش های کاربردی را نیز به طور جامع و کامل ارائه نموده است. از این رو پس از طی کردن دوره های کلیک سایت ، شما به صورت عملیاتی و کاملا کاربردی ، آماده اجرای پروژه های گوناگون خواهید بود.

آموزش پروژه محور به چه معناست؟

به طور کلی شاید بتوان آموزش را به دو نوع تقسیم بندی نمود : آموزش های تئوری و آموزش های پروژه محور. آموزش پروژه محور به این معناست که در طول آموزش ها ، علاوه بر یادگیری مطالب تئوری ، به صورت کاملا عملیاتی ، یک یا چندین پروژه واقعی نیز توسط مدرس پیاده سازی و آموزش داده می شود. کلیک سایت بر این باور است که دانشجویان تنها زمانی قادر به اجرای پروژه های واقعی خواهند بود که در طول آموزش و یادگیری ، پروژه های واقعی را آموزش دیده باشند. تفاوت بزرگ آموزش های کلیک سایت با سایر آموزش های موجود ، دقیقا همین پروژه محور بودن آموزش هاست.

آیا در طول آموزش پشتیبانی نیز خواهم شد؟

تمامی دوره های کلیک سایت که مشمول پشتیبانی فنی شده اند ، در طول آموزش و یادگیری توسط مدرس مربوطه پشتیبانی خواهند داشت. اگر شما در طول آموزش شما به مشکلی برخوردید و یا سوالی برای شما پیش آمد ، مدرس دوره مربوطه پاسخگوی شما خواهد بود.

نحوه دریافت پکیج ها به چه صورت است؟

پکیج های ارائه شده ، به دو صورت قابل دریافت است . به صورت دانلود مستیقم از سایت و یا به صورت ارسال پستی دی وی دی ها. توجه نمائید که در صورت سفارش پستی دی وی دی ها ، لینک های دانلود نیز به صورت رایگان بدون هزینه اضافه ، در اختیار شما قرار میگیرد . ارسال پستی به تمام نقاط کشور امکان پذیر می باشد.

نمی دانم که موفق میشوم یا نه؟

بارها این سوال را از دانشجویان مختلف شنیده ایم که : من نمیدانم میتوانم یاد بگیرم یا خیر؟ در پاسخ باید گفت : کافیست اندکی تلاش و همت به خرج دهید! کارآموزان و دانشجویان زیادی در طول زمان فعالیت سایت ، از نقطه صفر به درجات بسیار پیشرفته ای دست پیدا کرده اند. نظرات کارآموزان در ادامه همین صفحه گواه این موضوع است. تنها و تنها کمی تلاش و برنامه ریزی لازم است.

آموزش های زیادی در اینترنت وجود دارد، سر در گم شده ام

شاید با یک سرچ ساده در گوگل ، آموزش های زیادی را مشاهده نموده باشید . این طبیعی است که برای انتخاب آموزش مناسب سر در گم شده باشید . اگر هر گونه سوال یا ابهامی در انتخاب اموزش مناسب داشته باشید کافیست از طریق هر یک از راه های ارتباطی با کارشناسان کلیک سایت در ارتباط باشید تا تمامی ابهامات و سوالات شما در این زمینه مرتفع گردد.

پس از آموزش ها ،چگونه وارد بازار کار شوم؟

یکی از اصلی ترین سوالات دانشجویان که همواره با آن رو به رو شده ایم ، این بوده که من پس از دیدن اموزش ها چطور وارد بازار کار شوم؟ پاسخ اینست که ورود به بازار کار ترفندها و برنامه ریزی های خاصی نیاز دارد . اینکه از کجا شروع کنید و چگونه به مرور خود را در بازار کار مطرح کنید ، نیازمند راهنمایی متخصصین مربوطه می باشد . از این رو مدرس دوره تا انتهای ورود شما به بازار کار ، در کنار شما خواهند بود. هدف اصلی مجموعه کلیک سایت ، صرفا آموزش دادن نیست ، بلکه هدف بزرگتری وجود دارد که آن ، ورود به بازار کار و کسب درآمد می باشد.

آیا لینک های دانلود محدودیت دارند؟

کلیک سایت جهت رفاه حال شما کاربران عزیز و گرامی سایت ، هیچ گونه محدودیتی در لینک های دانلود در نظر نگرفته است. بنابراین شما می توانید به صورت دائمی به تعداد دفعات نامحدود از لینکهای دانلود استفاده نمائید.

سرورهای دانلود سایت در چه موقعیتی قرار گرفته؟

سرورهای دانلود سایت تماما در ایران می باشد . از این رو شما قادر به دانلود با حداکثر سرعت بوده و همچنین هزینه ترافیک دانلود نیز با توجه به داخلی بودن سرورهای دانلود ، از سمت ISP ها (شرکت های ارائه کننده اینترنت) با تخفیف لحاظ می گردد و برای دانلود نیاز به هزینه کمتری برای شارژ اینترنت خواهید داشت.

حضوری بهتره یا مجازی؟

یکی از سوالات پر تکرار از سوی دانشجویان ، همواره این سوال بوده که آیا برای یادگیری حتما باید حضوری اموزش دید ؟ پاسخ اینست که نمیتوان به صورت کلی گفت که اموزش های حضوری بهتر هستند یا مجازی. آنچه ملاک برتری است ، میزان کامل بودن محتوا و شیوه و کیفیت ارائه خدمات است نه صرف حضوری یا مجازی بودن. چه بسا یک اموزش مجازی سرفصلها و مطالب بسیار کاملتری نسبت به دوره حضوری مشابه داشته باشد. چه بسا مدرس یک دوره مجازی بسیار قوی تر از یک مدرس حضوری مشابه تدریس کند.بنابراین در مقایسه میان اموزش های مختلف ، بایستی تمامی فاکتورها را در نظر گرفت نه فقط حضوری یا مجازی بودن. اما تجربه ثابت کرده است هر کدام از سیستم های آموزشی مزایا و معایب خود را دارند. اما بدون تردید ، آموزش های مجازی شیوه های بسیار نوین و بروزی را برای یادگیری ارائه نموده اند که نمی توان این امر را انکار نمود. دانشجویان کثیری با استفاده از دوره های مجازی کاربردی ، به موفقیت های بسیار خوبی دست پیدا کرده اند . چرا که اموزش های مجازی ، نیازمند هزینه کمتر ، زمان کمتر ، اتلاف وقت کمتر بوده و کارآیی خود را در عمل به اثبات رسانیده است.

آیا آموزش های کلیک سایت بروز هستند؟

یکی از مهم ترین نکات یک آموزش ، بروز بودن آن بر اساس آخرین متودهای روز دنیا می باشد. تمامی اموزش های ارائه شده در کلیک سایت ، منطبق با جدیدترین ورژن ها بروز رسانی می گردد و به صورت دوره ای مطالب آپدیت می شود. از این رو ، با آرامش خاطر می توانید یادگیری را شروع کنید.

گزیده نظرات دانشجویان در رابطه با کیفیت آموزش های کلیک سایت

( در زیر بخشی از نظرات کاربران کلیک سایت راجع به دوره های کلیک سایت را بشنویم) :

دنبال کنید!

با عضویت در کانال تلگرام سایت و یا عضویت سریع در سایت ، همواره می توانید آخرین اخبار و اطلاعیه های راجع به آموزش های منتشر شده در کلیک سایت رو دنبال نمایید. هم چنین همواره قادر خواهید بود از آخرین تخفیفات و آفرهای پکیج های کلیک سایت بهره مند شوید.

عضویت در کانال تلگرام عضویت سریع در سایت

تولید شده توسط کلیک سایت

پشتیبانی آنلاین
آماده پاسخگویی هستیم
انتخاب تصویر جهت ارسال:
در حال ضبط صدا

(جهت توقف و یا لغو ضبط از دکمه های زیر استفاده کنید)

توقف و ارسال :
لغو ضبط
در حال حاضر تمامی کارشناسان آفلاین هستند. همواره می توانید با شماره تلگرام / واتساپ 09010005000 به صورت آنلاین با ما در ارتباط باشید. جهت ورود به واتساپ کلیک کنید
0 پیام جدید
پشتیبان در حال تایپ ...
ارسال تصویر ضبط صدا
0 کارشناسان آنلاین می باشند
این گفت و گو توسط پشتیبان به اتمام رسید