مشاوره رایگان

آموزش HTML


به دنبال موضوع خاصی در زمینه

HTML

هستید؟
بگرد!

آموزش html اولین گام برای طراحی وب است. بدون آموزش html ،نمی توان سایت ساخت.آموزش مقدماتی تا پیشرفته html ، در کلیک سایت منتشر شده است.html در حال حاضر اصلی ترین زبان برای طراحی سایت های استاتیک و داینامیک محسوب می شود.
از اینرو،آموزش html به صورت پکیج های جامع در سایت ارائه گردیده است. با آموزش تصویری html می توانید به راحتی، html را فرابگیرید. توجه فرمایید که آموزش ها ، همگی از صفر تا صد هستند.
چرا آموزش html ؟
می توان آموزش html را پایه ای برای آموزش طراحی وب با html دانست.از این رو،آموزش html و همچنین آموزش تصویری html ، کمک شایانی در این زمینه می کند.
اگرچه آموزش html ،یکی از مهم ترین مباحث آموزشی تحت وب محسوب می شود،در عین حال،آموزش html بسیار ساده است و می توان با فیلم های آموزشی html ،به خوبی بر ان مسلط شد.
html به چه معناست؟
html مخفف hyper text marked language می باشد.در حقیقت، html یکی از زبان های نشانه گذاری شده محسوب می شود.شاید این مفهوم، در نگاه اول کمی نامفهوم به نظر رسد،اما html به صورتی کاملا روان و ساده ، قابل کدنویسی است.با استفاده از فیلم آموزش html به راحتی آموزش های لازم جهت یادگیری Html را خواهید آموخت.
آموزش پروژه محور html
پکیج های اموزشی html به صورت کاملا پروژه محور طراحی شده اند.چرا که ،آموزش برنامه نویسی - به هر زبانی- بدون استفاده از آن در یک پروژه ، کاربر را به سطح تسلط مورد نظر نمی رساند.
زبان html ،از تعداد زیادی تگ (عناصر ساختاری html ) استفاده می کند.از جمله تگ های div , span, p و بسیاری موارد دیگر.
این زبان محبوب ، امروز طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده و دیگر تکنولوژی های قدیمی همچون استفاده از فلش، منسوخ شده و Html جایگزین آن گردیده است.البته آموزش html در کنار آموزش css کارایی خواهد داشت.
آموزش تصویری html
بدون تردید،یک آموزش تصویری ،تاثیر زیادی در افزایش سرعت روند آموزش دارد.از اینرو ، آموزش تصویری html به زبان فارسی در کلیک سایت ارائه شده است.همچنین با استفاده از آموزش تصویری ، کیفیت یادگیری نیز در html بسیار بالاتر خواهد بود.
یادگیری html چقدر زمان نیاز دارد؟
پاسخ این سوال، جواب روشنی ندارد.چرا که همه چیز بستگی به شما دارد! اما به هر صورت ، آموزش های کلیک سایت ، به گونه ای طراحی شده که در کوتاه ترین زمان ممکن ، به بیشترین حد یادگیری و تسلط خواهید رسید. آموزش ها به دور از هرگونه اضافات و مسائل متفرقه می باشد.

html از زبان های سمت کاربر محسوب می شود، بر خلاف Asp.net و یا PHP که از زبان های سمت سرور هستند.

 

 

فصلِ: 11 , تعداد قسمت ها: 162 , سطح: صفر تا صد

این فصل در یک نگاه:

در این فصل(فصل یازدهم مجموعه)،به طراحی CMS (سیستم مدیریت محتوا)اختصاصی فروشگاه می پردازیم.هدف از طراحی این بخش،آنست که م…

در این مجموعه آموزشی قصد داریم از صفر تا صد طراحی یک فروشگاه اینترنتی رو به صورت کامل آموزش بدهیم.این فروشگاه شامل تمامی بخش های مورد نیاز یک فروشگاه اینترنتی است. هدف از این مجموعه،آموزش…
فصلِ: 1 , تعداد قسمت ها: 15 , سطح: متوسط

این فصل در یک نگاه:

رشد و درآمدزایی یک وب سایت یا کسب و کار اینترنتی کاملا به ذوق و مهارت وب مستر یا همان مدیر اصلی وب سایت گره خورده و متاس…

 اصول مدیریت وب سایت برای وب مستر شدن برای موفقیت یک وب سایت لازم الاجراست. زیرا شما دوست دارید وب سایت خود را به کارخانه پولسازی تبدیل کنید. این واقعیت رویا نیست. هرکس این اصول را بداند به …
به راهنمایی نیاز دارید؟و یا سردرگم هستید؟
021-4762 3380 939-656-2210 تماس از ساعت 9 الی 13 و 17 الی 20 آدرس های ایمیل سایت: [email protected]

کسب درآمد کنید
اگر در هر زمینه ای مربوط به رشته های مهندسی و یا برنامه نویسی به تخصص خودایمان دارید،پس زمان را تلف نکنید و هم اکنون دست به کار شوید.به جمع متخصصی بپیوندید،گامی در راستای ارتقا سطح آموزش های تصویری فارسی بردارید. کلیک سایت از طرف همه مهندسین ،شما را دعوت به همکاری می نماید.وجود شما افتخاری برای همه ماست.

نماد اعتماد تجارت الکترونیک دو ستاره

سایر مجوزهای کلیک سایت

تخصص خود را ارزان نفروشید | یکبار تلاش=کسب درآمد دائمی تا آخر عمر | اگر به توانایی خود ایمان دارید،کلیک سایت بهترین فرصت برای شماست | اگر به دنبال شغل پاره وقت هستید،فرصت را از دست ندهید
-->