مشاوره رایگان

بسته آسان نصبی چيست؟ آيا دوست داريد بيشتر بدانيد؟ اطلاعات بيشتر...


نصب قالب وردپرس و ساختن چیدمان قالب و راه اندازی اون با استفاده از درون ریزی کار زمانبر و حتی بعضی وقتا غیر ممکن میباشد و اگر بخواهیم یک سایت رو مشابه پیشنمایش های که در سایت ها مي بينيم در بیاریم زمان زیادی رو از از ما خواهد گرفت و حتی هزینه بردار است به همین منظور تیم كليك سايت برای اولین بار در ایران محصولات رو به صورت بسته نصبی آسان آماده سازی کرده که نیازی نباشه از اول بخواید منوهای سایت و چیدمان سایت و برگه ها و عکس ها و افزونه ها رو نصب و راه اندازی کنید. با استفاده از بسته آسان نصبی 99 درصد در وقت شما نيز صرفه جو يي مي شود و دقيقا سايتي كه در پيش نمايش مي بينيد برا ی شما رو ی هاست شما نصب مي شود.

بسته نصبی چیست ؟

منظور از بسته نصبی یعنی اینکه شما با استفاده از این روش تنها در عرض کمتر از 5 دقیقه سایت رو همانند دمو های(پيشنمايش) آنلاین ما راه اندازی کنید . دربسته نصبی درون ریزی ها و برگه ها و منو ها و تنظیمات اولیه سئو و بهینه سازی ها و فارسی سازی ها و ساخت چیدمان سایت از قبل توسط ما آماده سازی شده و به صورت یک پکیج آماده شده که به صورت یک فایل زیپ در اختیار شما کاربران سایت قرار گرفته است . وقتی که شما این فایل رو دریافت کنید و از حالت زیپ خارج کنید انگار که یک وردپرس خام رو از حالت زیپ خارج کردید و کافیه این فایل زیپ رو در روت هاستتون (public_html) آپلود کنید و از حالت زیپ خارج کنید و بعد از این کار یک دیتابیس ایجاد میکنید و در فایل wp-config.php قرار میدید و ذخیره کنید و بعد از این کار ادرس سایت رو در مرورگرتون وارد کنید و مراحل نصب وردپرس رو پیش برید و بعد از اتمام کار خواهید دید که سایت شما دقیقا همانند دموی انلاین ما راه اندازی شده است . به همين اسوني.

بسته آسان نصبي

در اینجا ما مراحل نصب بسته نصبی قالب وردپرس رو به صورت ویدیو آماده سازی کردیم که در پایین مشاهده خواهید کرد .

.کلیه قالب های وردپرس كليك سايت اعم از قالب های تجاری و حرفه ای وردپرس و هم قالب های رایگان وردپرس ما به صورت بسته نصبی آسان آماده سازی شده و سئو سازی و بومی سازی شده و بدون تخصص خاصی و تنها با استفاده از این ویدیوی آموزشی نصب بسته نصبی قادر خواهید بود قالب ها رو همانند پیشنمایش فارسی و آنلاین كليك سايت راه اندازی کنید .

ويدئو آموزشي به زود ي ي  ي ...

 

به راهنمایی نیاز دارید؟و یا سردرگم هستید؟
021-4762 3380 939-656-2210 تماس از ساعت 9 الی 13 و 17 الی 20 آدرس های ایمیل سایت: [email protected]

کسب درآمد کنید
اگر در هر زمینه ای مربوط به رشته های مهندسی و یا برنامه نویسی به تخصص خودایمان دارید،پس زمان را تلف نکنید و هم اکنون دست به کار شوید.به جمع متخصصی بپیوندید،گامی در راستای ارتقا سطح آموزش های تصویری فارسی بردارید. کلیک سایت از طرف همه مهندسین ،شما را دعوت به همکاری می نماید.وجود شما افتخاری برای همه ماست.

نماد اعتماد تجارت الکترونیک دو ستاره

سایر مجوزهای کلیک سایت

تخصص خود را ارزان نفروشید | یکبار تلاش=کسب درآمد دائمی تا آخر عمر | اگر به توانایی خود ایمان دارید،کلیک سایت بهترین فرصت برای شماست | اگر به دنبال شغل پاره وقت هستید،فرصت را از دست ندهید
-->