مشاوره رایگان

قوانين و مقررات بخش قالب هاي كليك سايت


قوانين و مقررات قالب ها

خرید  یک از محصولات كليك سايت به منزله ی پذیرفتن شرایط و قوانین زیر می باشد:

1.حذف کردن کپی رایت: بدون مشکل خواهد بود.اما اگر دوست داشتيد مي توانيد از ما حمايت كرده و اينكار رو نكنيد.

۲. عدم دستکاری کدهای قالب : خریدار متعهد میشود بعد از دریافت قالب ، تحت هیچ شرایطی در کدهای سایت دست نمیبرد در غیر این صورت ارائه پشتیبانی رایگان متوقف خواهد شد.(به دلیل به هم ریختن قالب و ایجاد مشکلات جدید در قالب)

۳. نحوه ارائه پشتیبانی: پشتیبانی از طریق بخش پشتیبانی برای قالبهای تجاری و از طریق بخش دیدگاهها برای قالب های رایگان، انجام خواهد شد و پشتیبانی از طریق تماس یا ایمیل انجام نخواهد شد.

4.مدت زمان ارائه خدمات: درخواست نصب رایگان قالب ها بعد خرید انجام خواهد و مدت زمان نصب قالب ها بین 24 تا 48 ساعت خواهد بود همچنین جواب گویی به سوالات بعد از خرید از طریق تیکت بین 2 تا 24 ساعت متغییر خواهد بود. توجه نصب فقط روي هاست سي پنل رايگان است.

(ما همچنان در تلاش هتسیم که زمان این پروسه را به حداقل برسانیم)

5. نصب رایگان قالب ها: فقط قالب های تجاری که خریداری شده اند به صورت رایگان نصب می شوند همچنین نصب فقط بر روی وردپرس خام انجام می شود و نصب بر روی سایت های که مطالب و محصولاتی دارند با هزینه انجام میشود.

6. محدوده ی فنی پشتیبانی محصولات: پشتیبانی مخصوص رفع ایرادات احتمالی موجود در قالب است نه مشکلات و ارور های وردپرس (هر چند تمام سعی ما در رفع تمامی مشکلات است اما زمان ما را یاری نمیکند) اما راهنمایی های ابتدایی مورد نیاز نیز از طریق بخش پشتیبانی، ارائه می شود.

7. محدودیت کاربرد قالب: استفاده از قالب صرفاً روی یک دومین مجاز است (کلیه محصولات كليك سايت کد باز بوده و برای نامحدود دامین میتوانید استفاده کنید اما فقط یک دامنه را پشتیبانی خواهیم کرد) استفاده روی دامنه های بیشتر، منجر به توقف پشتیبانی خواهد شد و یا اینکه برای استفاده از دامنه های بیشتر باید 50% قالب پرداخت شود تا پشتیبانی از دیگر دامنه ها هم انجام شود.

۸.مشتریانی که قالب های ما را در سایر مارکت ها تهیه کرده اند پشتيباني صورت نميگرد.

9.بروزرسانی قالب ها در بازه زمانی 20  روزه پس از انتشار نسخه جدید آماده خواهد شد و قالب های که در بروزرسانی مشکلات مهم را رفع کرده باشند در اولویت خواهند بود.

این بخش به مرور زمان تغییر خواهد کرد.

 

وقتي خيالت از خدمات و سابقه يه فروشنده راحته،  ميتونيد تکیه به پشتبانی ما بدون مشکل سایت خود را آماده کنید.

به راهنمایی نیاز دارید؟و یا سردرگم هستید؟
021-4762 3380 939-656-2210 تماس از ساعت 9 الی 13 و 17 الی 20 آدرس های ایمیل سایت: [email protected]

کسب درآمد کنید
اگر در هر زمینه ای مربوط به رشته های مهندسی و یا برنامه نویسی به تخصص خودایمان دارید،پس زمان را تلف نکنید و هم اکنون دست به کار شوید.به جمع متخصصی بپیوندید،گامی در راستای ارتقا سطح آموزش های تصویری فارسی بردارید. کلیک سایت از طرف همه مهندسین ،شما را دعوت به همکاری می نماید.وجود شما افتخاری برای همه ماست.

نماد اعتماد تجارت الکترونیک دو ستاره

سایر مجوزهای کلیک سایت

تخصص خود را ارزان نفروشید | یکبار تلاش=کسب درآمد دائمی تا آخر عمر | اگر به توانایی خود ایمان دارید،کلیک سایت بهترین فرصت برای شماست | اگر به دنبال شغل پاره وقت هستید،فرصت را از دست ندهید
-->